Technologia - Promocje

XPG prezentuje obudowę gamingową INVADER X BTF Mid-Tower

XPG, e-sportowa marka, należąca do tajwańskiej firmy ADATA, wprowadziła na rynek obudowę gamingową INVADER X BTF Mid-Tower. Najnowszy model jest odświeżoną wersją wielokrotnie nagradzanej XPG INVADER X i jednym z pierwszych urządzeń zaliczających się do ASUS BTF ALLIANCE – projektu mającego na celu tworzenie komputerów bardziej przyjaznych dla użytkowników.

 

Obudowa INVADER X BTF Mid-Tower jest kompatybilna z płytami głównymi wyposażonymi w odwrócone złącze, a jej przednie i boczne panele wykonane zostały z hartowanego szkła o grubości 3 mm. We wnętrzu umieszczono demontowalny wspornik, po usunięciu którego za płytą główną można zainstalować do trzech dysków twardych 3,5″/2,5″. Po całkowitym demontażu wspornika, w obudowie można umieścić pamięć SSD M.2, dla przykładu – szybki dysk SSD XPG GAMMIX S70 BLADE 4 TB. W środku znalazło się też miejsce dla poziomego lub pionowego montażu karty graficznej o długości do 400 mm.

Wielką zaletą nowej obudowy XPG jest możliwość łatwego i bardzo estetycznego zarządzania przewodami. Da się je umieścić w specjalnie zaprojektowanym tunelu i połączyć przy pomocy wbudowanych pasków.

Większa wydajność chłodzenia

XPG INVADER X BTF Mid-Tower to jednak nie tylko atrakcyjny design. W obudowie umieszczono pięć fabrycznie wbudowanych wentylatorów 120 mm. Cztery z nich dysponują odwróconymi łopatkami. Wszystkie wyposażono w podświetlenie ARGB. Co więcej, we wnętrzu przewidziano miejsce dla maksymalnie dziesięciu wentylatorów oraz przestrzeń na radiator 360 mm. Najnowsza obudowa tajwańskiej marki jest kompatybilna z innymi akcesoriami gamingowymi dostarczanymi przez XPG i innych producentów. Zgodność z wieloma platformami pozwala użytkownikom samodzielnie budować spersonalizowane komputery, charakteryzujące się wysoką efektywnością podzespołów i dużą wydajnością chłodzenia.

Aby uzyskać więcej informacji o obudowie i innych produktach należących do projektu ASUS BTF ALLIANCE, kliknij w linki poniżej:

XPG ATX BTF Chassis: XPG INVADER X BTF

ASUS ATX BTF: ROG Maximus Z790-Hero BTF / TUF Gaming Z790-BTF WiFi

ASUS mATX BTF: TUF Gaming B760M-BTF WiFi D4 / TUF Gaming B760M-BTF WiFi

foto,źródło. XPG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *