MediaZapowiedzi TV

10. urodziny TVS w kwietniu na placu przed katowickim Spodkiem

Telewizja TVS obchodzi w tym roku 10. urodziny. Impreza odbędzie się 28 kwietnia 2018 r. na placu przed Spodkiem w Katowicach. Nie może Was tam zabraknąć!

 

 

 

To już 10 lat istnienia Telewizji TVS! Z tej okazji zapraszamy Was na imprezę, która odbędzie się 28 kwietnia (sobota) na placu przed Spodkiem w Katowicach. Chcemy uczcić dziesięć lat naszej działalności na rynku, podczas których daliśmy się poznać, jako stacja regionalna o charakterze ogólnopolskim. W podziękowaniu widzom za wierne towarzystwo przez wszystkie te lata, przygotowaliśmy dla Was prawdziwą moc atrakcji.

Zapytacie „co nas czeka?” Przede wszystkim, występy czołowych gwiazd szlagierowej (i nie tylko!) sceny muzycznej. Przygotowaliśmy dla Was wiele konkursów z nagrodami, quizów i interaktywnych zabaw dla dzieci. Nie zabraknie także Miasteczka TVS dla najmłodszych oraz strefy gastronomicznej. Bądźcie z nami w ten dzień, aby przekonać się, jakie jeszcze niespodzianki dla Was szykujemy!

Impreza rozpocznie się o godzinie 14.00 i zakończy niespodzianką o 22.00. O szczegółach wydarzenia będziemy Was informować na bieżąco na naszych platformach:

– Facebook – https://www.facebook.com/telewizja.TVS/

– Instagram – https://www.instagram.com/tvs.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *