Prasa - Ksiązka

20. książka Wydawnictwa HARDE

17 lipca nakładem Wydawnictwa HARDE ukaże się „Harem” pióra Alexy Vastatrixi Waldemara Bednaruka. To powieść historyczna, którą nie tylko miłośnicy „Wspaniałego stulecia” będą czytać z wypiekami na twarzy. Jest tu namiętna miłość, odważna erotyka, opowieść z zaskakującym zakończeniem oraz historia XVII-wiecznej Rzeczpospolitej.

 

 

Splecione rzeczywiste losy spadkobiercy fortuny Zamoyskich i wnuka pierwszego ordynata – Jana zwanego Sobiepanem, oraz fikcyjnej bohaterki, wiejskiej dziewczyny sprzedanej do magnackiego haremu, są pretekstem do pokazania barwnej obyczajowości czasów królowania Jana II Kazimierza Wazy, potopu szwedzkiego i zmagań z turecką potęgą, a także rozkwitu renesansowego miasta idealnego – Zamościa. Dr hab. prof. nadzw. Waldemar Bednaruk, współautor i konsultant powieści, zadbał o to, by opisane wydarzenia, również te pomijane w podręcznikach, nie przeczyły historycznej prawdzie.

Książki wydawnictwa HARDE dostępne są w http://sklep.grupazpr.pl/, we wszystkich księgarniach m.in.: Empik, Świat Książki, Mole Mole, Książnica, jak również w wersji e-book w serwisie Publio.pl.

Wydawnictwo HARDE powstało w czerwcu 2018 roku w ramach Grupy Super Express. Projekt dynamicznie się rozwija i ma już na koncie miedzy innymi następujące publikacje: „Masa. Od pakera do gangstera”, „Bandyci i Celebryci”, „Byłam dziewczyną mafii”, „Terlecki. Tragiczna historia jednego z najlepszych piłkarzy w Polsce”, „Polscy Terroryści i Zamachowcy. Od powstania styczniowego do III RP”. „Gra o miłość”, „Polaków seks powszedni”, „Świadek koronny”, „Sport zza krat”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *