RadioWAŻNE

26 maja Radio ZET Chilli wraca do nazwy Chillizet

W piątek, 26 maja br., Chillizet zmieni logotyp i oprawę wizualną marki. Jest to związane z powrotem do pierwotnej nazwy stacji.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Zmiana logotypu jest odświeżeniem wizerunku stacji i dopasowaniem go do nowoczesnego, miejskiego charakteru Chillizet. Towarzyszy temu również premiera najnowszej dwupłytowej składanki muzycznej z serii „Nastaw się na chill out” sygnowanej przez rozgłośnię.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
„Chillizet to marka obecna w świadomości słuchaczy od lat. To więcej niż radio – to styl życia, to relaks, muzyka, kultura i każda inna aktywność naszego odbiorcy. Będziemy spotykać się z Wami także w realu, będziemy towarzyszyć Wam we wszystkich ważnych dla Was momentach i to będzie głównym wyznacznikiem antenowych działań Chillizet. Spotkajmy się w strefie relaksu – nastawcie się na Chill out!” mówi Iwona Kostka-Kwiatkowska, redaktor naczelna stacji.
Kreację nowego logotypu Chillizet przygotowała agencja BNA/Brand New Attitude, która na swoim koncie ma rebranding takich marek jak: Wirtualna Polska, Żabka, Lotto, czy O2.
„Zaproponowaliśmy konstrukcję naśladującą to jak nazwa zachowuje się w mowie. To po prostu Chillizet. Prosta, nowoczesna, pozbawiona apli forma znaku, a także tło w postaci barwnych visuali, sprawia, że nowe logo oddaje miejski, eklektyczny i energetyczny charakter radiostacji.”mówi Wojtek Mierowski, creative director, partner BNA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *