Internet & Gry - Reklama

Publiczna Beta GWINTA już dostępna (wideo)

CD PROJEKT RED, twórcy serii gier o Wiedźminie, ogłaszają start Publicznej Bety gry GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana na PC, Xbox One i PlayStation 4.
 
Gra dostępna jest za pośrednictwem oficjalnej strony GWINTA. W przypadku wersji na konsolę, można ją również pobrać bezpośrednio ze Sklepu Xbox oraz PlayStation Store.
 

 
„Początek Publicznej Bety to duży krok w kierunku premiery GWINTA” powiedział Marcin Iwiński, współzałożyciel studia CD PROJEKT RED. „Wprowadzamy do gry sporo nowości i zmian, m.in. animowane wersje wszystkich kart, nowe talie startowe, ale najważniejsze jest to, że od dziś każdy może zagrać od razu, bez oczekiwania na zaproszenie do testów — zarówno na konsolach, jak i PC”dodaje Iwiński. „Sercem GWINTA od zawsze byli gracze, dlatego jestem niezwykle ciekaw, jak przypadnie im do gustu kierunek, w którym idziemy. Koniecznie dajcie nam znać!”
Poza zwiastunem filmowym Publicznej Bety, studio CD PROJEKT RED udostępniło również zwiastun rozgrywki, a także serię filmów prezentujących frakcje GWINTA.
Więcej informacji na temat GWINTA oraz Publicznej Bety znajduje się w sekcji FAQ na stronie playgwent.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *