MediaZapowiedzi TV

4FUN rusza nad morze! Razem z Plusem, Cyfrowym Polsatem i Polsatem

4FUN rusza nad morze! Razem z Plusem, Cyfrowym Polsatem i telewizją Polsat zapraszamy na naszą letnią trasę pod nazwą „Słoneczna Stacja”. W ciągu pięciu tygodni odwiedzimy najpiękniejsze morskie kurorty i zapewnimy Wam najlepszą rozrywkę! Startujemy już 21 lipca w Ustroniu Morskim.

 

Razem z naszymi prezenterkami: Olą Ciupą i Siostrami ADiHD zapraszamy do naszego miasteczka! Będziemy mieli dla Was konkursy z nagrodami, gry i quizy, a dla tych, którzy chcą spędzać aktywnie czas mamy zabawy przygotowane przez Prezent Marzeń: tor do skimboardu, 50-metrową zjeżdżalnię wodną water slide oraz paintball. Będziecie też mogli spróbować swoich sił na 8-metrowej ścianie wspinaczkowej, a także pograć w siatkówkę plażową. Mało?

Wpadnijcie na trening Fit and Jump z naszymi Siostrami ADiHD!
Chcecie potem odpocząć? Nie ma sprawy! Mamy dla Was strefę relaksu, w której możecie poleżeć na leżaku i po prostu poplażować. Tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o technikach makijażu, skorzystać z porad profesjonalistów, a nawet zapisać się na darmowy make-up, zapraszamy do strefy Avon Polska!

Nie zapomnimy też o najmłodszych – zapraszamy maluchy do specjalnej strefy, w której czekają na nich gry i zabawy, zajęcia z animatorką, malowanie buziek, kolorowanki, magnetyczna mapa do zapowiadania pogody oraz pokazy bajek stacji Nickelodeon. Starsze dzieci mogą zanurzyć się w wirtualnej rzeczywistości lub sprawdzić się na refleksomierzu.

Ale teraz najważniejsze – nie zapominamy o muzyce! Czas umili Wam DJ, który zagra dla Was największe wakacyjne hity, a na każdym evencie odbędzie się specjalny koncert połączony ze spotkaniem z fanami! Na naszej letniej scenie zagrają Red Lips, Antek Smykiewicz i Patryk Kumór.

To jak, będziecie? Czekamy na Was w strefie Słonecznej Stacji od piątku do niedzieli w godzinach 9:00-16:00.

Gdzie będziemy?

Ustronie Morskie – 21-23.07.2017
Hel – 28-30.07.2017
Ustka – 04-6.08.2017
Kołobrzeg – 11-13.08.2017
Łeba – 18.20.08.2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *