Sport w TV

Weekend z DTM i GT Masters w Motowizji (wideo)

Sześć wyścigów i sześć różnych zwycięskich duetów. Tak wygląda wyścigowy krajobraz w serii GT Masters. W DTM dla odmiany, cały czas w pamięci mamy ostatnią rundę na ulicach Norymbergi i zwycięski zespół BMW. Dla Bawarczyków niedzielna wygrana była 75 zwycięstwem w historii startu zespołu w serii DTM, sobotni triumf dla odmiany – był pierwszym na Norisringu od 25 lat.
 
https://youtu.be/hu59pTwLMgs
 
Ten weekend we „frankońskim Monako” na długo pozostanie w pamięci zespołu, kierowców oraz szefostwa BMW, które z pewnością podwójne zwycięstwo wykorzysta również marketingowo w jesiennej kampanii promującej samochody sportowe marki. Na niemieckim rynku BMW, walczy z Audi i Mercedesem o każdego klienta i o miano numeru 2 po Volkswagenie. Ta konkretna sytuacja rynkowa odzwierciedla więc praktycznie idealnie sytuację w DTM – przekonuje komentator Motowizji – Łukasz Siudak
W klasyfikacji generalnej czołowa trójka to odpowiednio: kierowca Audi – Mattias Ekstroem, Mercedesa – Lucas Auer, BMW – Maxim Martin. W ubiegłym roku w Wołokołamsku zwycięstwa odnieśli Robert Wickens i Marco Wittmann. Dwa lata temu sobotnio- niedzielną rywalizację wygrali odpowiednio: Pascal Wehrlein (Mercedes) oraz Mike Rockenfeller (Audi).
W sobotę 22 lipca zapraszamy Państwa przed telewizory od godziny 13.40. Najpierw będziemy w Zandvoort w Holandii podczas wyścigu GT Masters. O godzinie 14.30 przeniesiemy się do Wołokołamska na tor Moscow Raceway aby pokazać Państwu wyścig DTM. W zależności od przebiegu wydarzeń będzimy pokazywać Państwu najciekawsze momenty, przenosząc się na obiekty w Holandii i Rosji w trakcie trwania transmisji.
W niedzielę na transmisję łączoną zapraszamy od godziny 13.10. Tak jak w sobotę, nasze spotkanie z Państwem w Motowizji rozpoczniemy od wyścigu GT Masters. Później przeniesiemy się do Wołokołamska na wyścig serii DTM.
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *