MediaTVN Warner Bros. Discovery PolskaZapowiedzi TV

„Pani Gadżet“ na antenie TVN

Ania Nowak-Ibisz jest przewodnikiem po gadżetach już od dwunastu sezonów. Nadal, nie tylko nie brakuje jej pomysłów, ale… ona ma ich coraz więcej! Nie boi się testowania gadżetów dziwnych, śmiesznych, a czasem nawet niebezpiecznych. Pokazuje widzom rzeczy tanie i bardzo drogie, niezbędne i te luksusowe. Jedno jest pewne! Z „Panią Gadżet“ nie ma nudy! W maju TVN pokaże trzy odcinki programu na głównej antenie.

 

 

 

A w nich… Jak radzić sobie ze smogiem? W jakie urządzenia do oczyszczania powietrza warto zainwestować? Będzie także coś dla ciężko pracujących w korporacjach i dla wielbicieli niebanalnego oświetlenia. Prowadząca pokaże także wszechstronną miarkę kulinarną i inne gadżety dla wielbicieli gotowania.

W trzynastym sezonie programu, Pani Gadżet“ z zapałem przystąpi także do wielkich, wiosennych porządków. Który robot lepiej posprząta? Czy istnieje szmatka, która wyczyści każde zabrudzenie? Anna Nowak – Ibisz znajdzie też sposób na rozwieszanie kłopotliwego prania i zdradzi liczne sposoby na przenocowanie gości. Nie zabraknie także urządzeń i aplikacji dla osób lubiących sport.

Prowadząca TVN Style nie byłaby sobą, gdyby nie pokazała widzom kilku niezwykle kobiecych gadżetów. Przetestuje na sobie lakier do paznokci w sprayu i kosmetyki do malowania odrostów.
Z przyjemnością pobawi się niepowtarzalną biżuterią, którą można tworzyć samodzielnie, w zależności od nastroju.

PREMIEROWE ODCINKI:

13 MAJA, SOBOTA, GODZINA 13:50

14 MAJA, NIEDZIELA, GODZINA 12:05

21 MAJA NIEDZIELA, GODZINA 12:05

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *