DVB-TMediaZapowiedzi TV

Akcja społeczna serialu „Dzielnica Strachu”, Komendy Głównej Policji i Telewizji Puls (wideo)

Czy Twoja dzielnica jest bezpieczna, a Twój dzielnicowy to SuperDzielnicowy? Telewizja Puls, ekipa serialu kryminalno-obyczajowego „Dzielnica Strachu” i Komenda Główna Policji rozpoczynają akcję #DzielnicaBEZstrachu, w której od 3 do 21 kwietnia, na stronie https://dzielnicabezstrachu.pl/ można głosować na najlepszego dzielnicowego oraz wskazać najbezpieczniejsze polskie dzielnice. Akcję promuje Andrzej Młynarczyk – aktor wcielający się w dzielnicowego Andrzeja Potocznego w serialu Telewizji Puls i ATM Grupy „Dzielnica strachu”, który można oglądać na kanale PULS 2.

 

– Popularność „Dzielnicy strachu” wśród widzów kanału PULS 2, oraz fakt, że akcja serialu rozgrywa się w środowisku dzielnicowych, zainspirowały nas do tego, aby zainicjować z Komendą Główną Policji akcję społeczną. Organizujemy internetowy plebiscyt na najpopularniejszego, najbardziej aktywnego i skutecznego dzielnicowego, przybliżając pracę dzielnicowych, poprzez kontekst naszego serialu.powiedziała Justyna Ganczarek, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Telewizji Puls. Miejscowość czy dzielnica, w której pracuje zwycięski dzielnicowy, otrzyma atrakcyjną nagrodę-niespodziankę, zorganizujemy tam również spotkanie z aktorami naszego serialu. Liczymy na to, że dzięki zaangażowaniu naszych widzów i fanów serialu oraz szerokiemu wsparciu społecznemu, akcja Telewizji Puls i Policji ma szansę przerodzić się w stałą, ważną inicjatywę popularyzującą pracę dzielnicowych.

– Przy okazji akcji #DzielnicaBEZstrachu przypomnimy, że dostępna jest aplikacja “Moja Komenda” na systemy Android oraz iOS, na której można sprawdzić, kto jest dzielnicowym z danego rejonu. Narzędzie pozwala w prosty sposób skontaktować się z dzielnicowym, który jest policjantem pierwszego kontaktu ze społecznością lokalną. Wystarczy wpisać adres swojego miejsca zamieszkania, by otrzymać kontakt do dzielnicowego dbającego o rejon. Więcej o dzielnicowym można dowiedzieć się również ze strony https://dzielnicowy-blizej-nas.policja.pl/ powiedział insp. Mariusz Ciarka, Rzecznik Prasowy Komendanta Głównego Policji

 

 

Głosowanie na SuperDzielnicowego rozpoczyna się 3 kwietnia i potrwa do 21 kwietnia.

Szczegóły i przebieg plebiscytu na stronie: https://dzielnicabezstrachu.pl/

Akcję wspiera kampania na antenie kanału PULS 2 oraz szeroko zakrojone działania PR-owe i social mediowe prowadzone przez Telewizję Puls, jak również zaangażowanie merytoryczne i mediowe Policji.

„Dzielnica strachu” to pierwsza polska produkcja, której głównymi bohaterami są dzielnicowi oraz tzw. „trudna” dzielnica. W każdym odcinku widzowie oglądają mocne, emocjonujące historie kryminalne, rozgrywające się na fikcyjnym Gorczaku, czyli w niebezpiecznej dzielnicy, jaką można znaleźć w każdym mieście.

Śledztwa prowadzą dzielnicowi oraz śledczy: Andrzej Potoczny (nominowany do Telekamery Tele Tygodnia 2023 Andrzej Młynarczyk), Agata Rychlik (nominowana do Telekamery Tele Tygodnia 2023 Agata Załęcka), Rafał Nocoń (Maciej Kosmala), Ada Majcher (Jagoda Małyszek), Maks Byrcyn (Przemysław Furdak), Ola Grodziec (Aleksandra Listwan). W serialu występują również Grażyna Strachota i Filip Gurłacz – w rolach „La Mammy” i jej syna „Hrabiego”, którzy nieformalnie rządzą niesławnym Gorczakiem.

Oprócz wątków kryminalnych, w serialu nie brakuje sytuacji humorystycznych – im ton nadają Kazik Masztalerz i Wacek „Kierownik Śmietnika”, w których wcielają się kultowi aktorzy Bogdan Kalus i Lech Dyblik.

W tym sezonie w serialu wystąpi Tomasz Oświeciński.

Premiery odcinków od poniedziałku do czwartku od 21:00, na PULS 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *