Zapowiedzi TV

Cykl „Szybcy i wściekli” w TV Puls

Podrasowane samochody, spektakularne wyścigi i życie na krawędzi! TV Puls zaprasza na cykl czterech hitów z serii „Szybcy i wściekli”. W rolach głównych: niezapomniany Paul Walker a także Vin Diesel, Eva Mendes, Michelle Rodriguez i Gal Gadot, znana z kinowego hitu „Wonder Woman”. Emisje filmów w cztery kolejne niedziele: 15, 22 i 29 października oraz 5 listopada, o 20:00.

 

Przedmieścia Los Angeles. Tu pod osłoną nocy rządzą gangi, które organizują nielegalne wyścigi samochodowe. Stawką w tej niebezpiecznej grze jest władza w kryminalnym półświatku oraz wielkie pieniądze. Czy gangsterzy mają coś wspólnego z kradzieżami ciężarówek? Sprawę bada Brian O’Conner (Paul Walker) – policjant, któremu udaje się przeniknąć szeregi gangu Dominica Toretto (Vin Diesel), głównego podejrzanego w śledztwie. Brian pozna nieznany mu, kipiący adrenaliną świat, który zacznie go coraz bardziej wciągać i fascynować… Tak rozpoczynają się „Szybcy i wściekli” – film, który obrósł legendą, zdobywając rzesze fanów na całym świecie. Niesamowite efekty dźwiękowe (15 000 pojedynczych dźwięków zarejestrowanych podczas pierwszej sceny), 1 500 samochodów grających w finałowym wyścigu, fenomenalne wyczyny kaskaderów – to tylko niektóre atuty tej znakomitej produkcji.

Emisja TV Puls: niedziela, 15 października, 20:00

„Za szybcy, za wściekli” to druga część przebojowej serii. Policjant Brian O’Conner (Paul Walker) zostaje pozbawiony odznaki  za udział w nielegalnych ulicznych wyścigach samochodów. Dostaje jednak ultimatum – uniknie więzienia i się zrehabilituje, jeśli uda mu się zbliżyć do jednego z najpotężniejszych przemytników narkotyków w Miami, bezwzględnego Cartera Verone’a. Misja jest tajna i wyjątkowo niebezpieczna, a Brian O’Conner po raz kolejny wkroczy w świat szalonych wyścigów samochodowych.

Emisja TV Puls: niedziela, 22 października, 20:00

Akcja trzeciego filmu „Szybcy i wściekli: Tokio Drift” rozgrywa się w stolicy Japonii, gdzie szalone tempo życia przyprawia o zawrót głowy i przyspieszone bicie serca. Amerykanin Sean Boswell (Lucas Black) przenosi się do Tokio. Niepohamowana pasja ścigania się sprawi, że znajdzie się w kłopotach i wejdzie w konflikt z japońskim podziemiem. By przeżyć, będzie musiał opanować do perfekcji sztukę driftingu.

Emisja TV Puls: niedziela, 29 października, 20:00

Na zakończenie cyklu w TV Puls – film „Szybko i wściekle”, w którym Vin Diesel i Paul Walker wracają tam, gdzie wszystko się zaczęło – na ulice Los Angeles. Ponownie zasiądą za kierownicami niesamowitych, tuningowanych samochodów, aby na najwyższych obrotach przemierzać przedmieścia Los Angeles i pustynie Meksyku, a partnerować im będą zjawiskowe Michelle Rodriguez i Gal Gadot. Mężczyźni będą chcieli wyrównać między sobą dawne porachunki, jednak wspólny wróg sprawi, że staną po jednej stronie. Szybko też odkryją, że zemsta będzie możliwa tylko wtedy, gdy zasiądą za kółkiem i wcisną gaz do dechy!

Emisja TV Puls: niedziela, 5 listopada, 20:00

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *