Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Allview wprowadza smartfon X4 Soul Mini, najbardziej przystępne urządzenie w kategorii flagowców

Allview, Europejska marka smartfonów i tabletów, obecna na rynku od ponad 12 lat, wprowadza na rynek smartfon X4 Soul mini, najbardziej przystępne urządzenie w swojej klasie.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
“X4 Soul mini utrzymuje wszelkie cechy charakteryzujące flagowce, ale o lekko dostosowanym rozmiarze. Jest to smartfon skrojony na miarę użytkownika, który szuka eleganckiego urządzenia, świetnej jakości zdjęć oraz wydajności pozwalającej mu nadążyć za codziennym, zawrotnie szybkim rytmem życia.”, mówi Lucian Peticila, General Manager Allview.
Smartfon X4 Soul mini charakteryzuje się metalowym designem oraz czytnikiem linii papilarnych, zapewniającym zwiększone bezpieczeństwo danych użytkownika. 5-calowy wyświetlacz IPS HD dostarcza niezwykłej jasności, żywych kolorów oraz szerokich kątów widzenia.
X4 Soul mini jest przeznaczony także dla pasjonatów fotografii za sprawą głównego aparatu o rozdzielczości 13MP z autofokusem, trybem panoramicznym i możliwością wykonywania zdjęć o niespotykanej ilości szczegółów oraz przedniego aparatu 8MP do wykonywania niezapomnianych selfie.
X4 Soul mini dostępny jest w dwóch wariantach pamięci RAM: 2GB i 3GB. 16GB pamięci Flash może zostać rozbudowane nawet o 128GB za pomocą karty microSD w trybie single SIM. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym Android™ 7.0, Nougat, dostarczając ulepszonego doświadczenia wielozadaniowości w porównaniu do starszych wersji tego systemu.
X4 Soul mini oferuje łączność 4G zarówno w standardzie FDD, jak i TDD, na dwóch kartach SIM.
X4 Soul mini jest w całości chroniony przed zarysowaniem i upadkiem, od samego początku, dzięki załączonemu do zestawu silikonowemu etui i folii ochronnej.

Smartfon X4 Soul mini od dziś dostępny jest w sprzedaży na stronie www.allview.pl w cenie 749 zł (wersja 2GB RAM) i 799 zł (wersja z 3GB RAM).


O marce Allview

Allview to prężnie rozwijająca się europejska marka smartfonów i tabletów, obecna na rynku od ponad 11 lat. Działamy już w 19 krajach w Europie. W Polsce jesteśmy obecni od 2014 roku, zarówno w rynku sprzedaży niezależnej, jak i ofercie operatorskiej.
Wartość naszej firmy oraz zaufanie klientów budujemy poprzez bezkompromisowe podejście do jakości naszych produktów, szeroki i stale powiększający się wachlarz telefonów, smartfonów, tabletów i dedykowanych akcesoriów oraz kompleksową obsługę posprzedażową.
Wszystkie nasze urządzenia posiadają licencję Google, która gwarantuje nieograniczony dostęp do serwisów i aplikacji sklepu Play oraz aktualizacje do nowszych wersji systemu operacyjnego Android.

Jeden komentarz do “Allview wprowadza smartfon X4 Soul Mini, najbardziej przystępne urządzenie w kategorii flagowców

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *