Polsat BOXSport w TV

ATP Finals: Hubert Hurkacz – Alexander Zverev w Polsacie Sport i na Polsat Box Go

W ostatnim meczu fazy grupowej turnieju Nitto ATP Finals rywalem Huberta Hurkacza będzie Alexander Zverev. Czy zawodnikowi z Wrocławia uda się sięgnąć po pierwsze zwycięstwo?

 

Hurkacz jak na razie przegrał dwa spotkania na kortach w Turynie. W pierwszym meczu poległ w starciu z Daniełem Miedwiediewem. Następnie lepszy od niego okazał się Jannik Sinner, który podczas tego turnieju zastąpił Matteo Berrettiniego. Mimo dwóch przegranych Polak ma nadal szansę na awans do następnej fazy rywalizacji.

Najpierw wrocławianin potrzebuje wygranej w nadchodzącym meczu z Zverevem. Następnie Miedwiediew musi sięgnąć po zwycięstwo w swoim spotkaniu z Sinnerem.

To jednak nie będzie łatwe zadanie. Zverev na swoim koncie ma już jedno zwycięstwo na turnieju w Turynie. W pierwszym meczu pokonał Berrettiniego, który skreczował w drugim secie. Następnie poległ w pojedynku z Miedwiediewem.

Transmisja meczu Hubert Hurkacz – Alexander Zverev w Polsacie Sport i na Polsat Box Go. Początek zaplanowany jest na godzinę 14:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *