MediaPolsat BOXZapowiedzi TV

„Bracia”: Nowy serial Polsatu w gwiazdorskiej obsadzie

Produkcja to przewrotna historia o rodzinie, miłości, zdradzie i namiętności. Na początku listopada ruszyły zdjęcia do nowego serialu Telewizji POLSAT „Bracia” w reżyserii Macieja Migasa. W rolach głównych: Jan Frycz, Piotr Stramowski, Mateusz Kościukiewicz, Antoni Królikowski i Nikodem Rozbicki.

 

Cztery żywioły

Bohaterami serialu są czterej bracia. Najstarszy Piotr (Piotr Stramowski) – architekt i biznesmen, Alek (Mateusz Kościukiewicz) – psycholog-terapeuta, Wojtek (Antoni Królikowski) – kucharz-marzyciel i Adam (Nikodem Rozbicki) – szalony muzyk, który rozkochuje w sobie i porzuca wszystkie kobiety.

Trudne życiowe wybory

„Bracia” to serial, w którym miłość i namiętność są motorem wydarzeń, a wybory dokonywane przez tytułowych braci zawsze są trudne i nieoczywiste, tym bardziej że ogromny wpływ na ich życie ma surowy ojciec Jerzy (Jan Frycz). Zdobycie kobiecego serca nigdy nie jest łatwe i każdy z tych młodych mężczyzn będzie musiał znaleźć własną drogę do tej jedynej. W rolach żon, przyjaciółek, kochanek: Katarzyna Gniewkowska, Dorota Landowska, Dominika Kachlik, Natalia Rybicka, Anna Smołowik i Aleksandra Grabowska.

Kto tworzy nowy serial Polsatu?

Serial „Bracia” na zlecenie Telewizji POLSAT produkuje firma MWM Media. Twórcami polskiej wersji scenariusza są Mirosław Bork, Ida Bork-Buszkowska, Jolanta Mąkosa oraz Aneta Głowska. Za reżyserię odpowiada Maciej Migas, a za zdjęcia Marek Traskowski. Zakończyły się już pierwsze zdjęcia realizowane w Atenach. Kolejne są zaplanowane na luty 2022 roku.

Serial „Bracia” wkrótce w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *