Prasa - Ksiązka

Autorski przewodnik Adama Wajraka po Puszczy Białowieskiej – specjalne wydanie "Nauki dla każdego"

W sprzedaży jest już specjalne wydanie “Nauki dla każdego” – autorski przewodnik Adama Wajraka po Puszczy Białowieskiej, w którym czytelnicy znajdą 15 pieszych szlaków i 13 tras rowerowych wraz z opisami największych drzew Europy oraz najdziwniejszych mieszkańców lasu.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 

Adam Wajrak pokazuje zwierzęta, rośliny, owady, które trudno dostrzec podczas spaceru, zachwycając się zjawiskami, z których zwykły turysta rzadko zdaje sobie sprawę. Tajemnice przyrody odkrywają wraz z nim naukowcy badający na co dzień unikatowy teren Puszczy Białowieskiej. Redakcja opowiada o historii całkiem bliskiej i tej bardzo odległej – żubrów, turów, niedźwiedzi, lodowców. Podpowiada też, jak się przygotować na wyprawę do lasu. W drugiej części magazynu porady znajdą i zwolennicy dzikiego wędrowania, i fani technologii. Adam Wajrak otwiera Puszczę Białowieską dla każdego. Udanej przygody!

Redaktor naczelną wydania jest Olga Woźniak. Jego cena to 13,99 zł.

Wydanie wspiera promocja w radiu (Radio Eska) oraz autopromocja. Kreację kampanii przygotował Dział marketingu „Gazety Wyborczej”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *