Internet & Gry - Reklama

Publio.pl zaprasza na Warszawskie Targi Książki

Księgarnia internetowa Publio.pl po raz kolejny weźmie udział w Warszawskich Targach Książki, które w tym roku odbędą się w dniach 18-21 maja br. Dla czytelników e-booków przygotowano wiele atrakcji – m.in. tradycyjną akcję pod hasłem “Książka za książkę”, podczas której będą mogli wymieniać papierowe wydania na e-booki. 

Publio.pl i „Gazeta Wyborcza” zachęcają do udziału w tegorocznej edycji akcji „Książka za książkę”. Wszyscy, którzy w dniach 18-21 maja br. przyniosą na stoisko Publio.pl (nr 46/D9) pięć książek, otrzymają kupon z kodem umożliwiającym bezpłatne pobranie dowolnego e-booka ze specjalnie przygotowanej puli tytułów. Wszystkie książki, które Publio.pl zbierze przez cztery dni trwania akcji, trafią jak co roku do Biblioteki Narodowej. Ponadto uczestnicy akcji, którzy rozwiążą prosty test wiedzy na temat książek elektronicznych, będą mogli wygrać nowoczesny czytnik PocketBook Touch HD.

W tym roku Publio.pl przygotowało także dodatkowe atrakcje dla czytelników e-książek. Każdego dnia podczas Warszawskich Targów Książki na stoisku Publio.pl będą odbywały się konkursy, w których do wygrania będzie łącznie aż sześć czytników PocketBook. Wśród zadań pojawią się krótkie testy wiedzy, popularne gry typu puzzle i memory czy zabawy słowne, jak np. wykreślanka.

Szczegóły można znaleźć na stronie: http://www.publio.pl/warszawa-targi-ksiazki-2017-offline-stadion-narodowy-graf.html

Dla czytelników, którzy nie mogą dotrzeć do Warszawy, księgarnia Publio.pl przygotowała atrakcyjne promocje. Codziennie w trakcie czterech dni targów za 12,90 zł dostępne będą tytuły innego wydawnictwa, o 50% tańsze będzie 20 najpopularniejszych książek z danego gatunku, a do wygrania w konkursie będą cztery czytniki Kindle Paperwhite 3.

Szczegóły: Publio.pl/targi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *