MediaPolsatZapowiedzi TV

Bad Brothers gośćmi w programie „My3”!

W sobotę i niedzielę zapraszamy na kolejne spotkania z Natką, Julą i Gefi, czyli programem „My3”. Jak co weekend dziewczyny przygotowały dla najmłodszych widzów mnóstwo praktycznych porad, fantastycznej zabawy, a wszystko okraszone potężną dawką uśmiechu.

W sobotnim odcinku gośćmi specjalnymi będą Rafał Kaleta i Arkadiusz Stanek, czyli członkowie grupy Bad Brothers. Ta dwójka nie ma sobie równych w zabawie popularną „Zośką”, czyli szmacianą piłką. Chłopaki opowiedzą na czym polega ta specyficzna gra i skąd się wzięła jej nazwa:
„Kiedyś Zośka,za czasów naszych dziadków wyglądała troszkę inaczej, był to okrągły metal z przyczepionym piórkiem, który się kopało. Właśnie od tego metalu, który nazywał się DZOS, wzięła się nazwa Zośka… Zośka z piórkiem i metalem przywędrowała do Polski razem z armią carską”.

Rafał i Arek powiedzą również o swoich osiągnięciach. Warto dodać, że starszy z nich – Rafał, jest Mistrzem Świata 2010 z Auckland w trzech najtrudniejszych trickach, z kolei Arek jest aktualnym Mistrzem Europy.

W odcinku Natalia nauczy również dzieci jak przygotować ciasto w kubku, Julka pokaże jak w prosty sposób wykorzystać butelkę po wodzie do stworzenia wyjątkowych kompozycji kwiatowych, a Karolina zabierze najmłodszych w świat kreatywnych zabaw. W programie przeniesiemy się także do Centrum Nauki i Wiedzy o Wodzie, by porozmawiać z ekspertem Julianem Zielonką o zasobach wody na Ziemi.

W niedzielę najmłodsi widzowie będą mogli poznać tajemnicę Kuby Lesińskiego, który potrafi w ekspresowym tempie przeczytać książkę. Niezwykły gość zdradzi swoje sposoby na szybkie przyswajanie wiedzy i zapamiętywanie. W dalszej części odcinka nie zabraknie ciekawych eksperymentów, sportowych wyzwań, inspirujących rozmów oraz stpotkanie z rysownikiem, Jadźką, która nauczy nas jak namalować nosorożca.

Premierowe odcinki programu „My3” na antenie Telewizji Polsat w sobotę i niedzielę o godzinie 7:45

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *