Sieci kablowe

C&C Partners partnerem technicznym SGT S.A.

SGT S.A., lider rynku usług telewizyjnych oferowanych operatorom ISP w Polsce i partner technologiczny dla tradycyjnych operatorów kablowych, nawiązał współpracę z firmą C&C Partners. Obie firmy zdecydowały o wzajemnym polecaniu swoich usług i wparciu technicznym w zakresie wdrożeń IPTV.
 
C&C Partners powstała w 1992 roku, rozpoczynając swoją działalność w branży telekomunikacyjnej. Dziś należy do międzynarodowego holdingu, Grupy TKH i oferuje kompleksowe rozwiązania budynkowe, telekomunikacyjne oraz systemy wizji maszynowej.
Wieloletnia współpraca z partnerami ISP zaowocowała wprowadzeniem do oferty przełączników firmy Edge-Core, dedykowanych do pracy z IPTV, które są gwarancją stabilności dla oferowanych przez operatorów usług przy zachowaniu konkurencyjności cenowej. C&C jest partnerem oferującym komplementarne rozwiązania, dlatego uzupełnieniem oferty przełączników jest szeroka gama kabli i akcesoriów światłowodowych marki ACE służąca do budowy pasywnej części sieci.
C&C Partners współpracuje z SGT S.A. czynnie od lat, a decyzję o oficjalnej współpracy w zakresie wzajemnego wsparcia firma podjęła w maju 2017 roku. Od tego momentu do klienta ostatecznego trafiają urządzenia oznaczone również logo marki JAMBOX, co świadczy o gwarancji stabilności i kompatybilności z produktem, jakim jest telewizja JAMBOX.
Przy konfiguracji usług SGT S.A. (telewizji JAMBOX) C&C Partners rekomenduje głównie przełączniki:

  • Przełączniki serii ECS2100
  • Przełączniki serii ECS4120

– SGT S.A., podobnie jak C&C Partners, jest stabilnym partnerem biznesowym z wieloletnim doświadczeniem i kompetencjami, co stanowi gwarancję jakości dla partnerów ISP oraz zadowolenie klientów końcowych. Ponadto usługa telewizyjna pod marką JAMBOX stanowi ciekawą alternatywę do oferty globalnych operatorów TV poprzez zapewnianie swobody w definiowaniu pakietów programowych. Dzięki wieloletniej współpracy z operatorami ISP, wprowadzamy do oferty przełączniki firmy Edge-Core dedykowane do pracy z IPTV. Nawiązując współpracę z SGT S.A. chcemy w tym miejscu zadeklarować udzielenie wsparcia technicznego każdemu klientowi, który zdecyduje się na wybór naszych przełączników – mówi Jakub Szyszka, kierownik ds. produktu w C&C Partners.
W ramach współpracy obu firm, w siedzibie głównej C&C Partners w Lesznie dostępne jest również pomieszczenie, tzw. „demo-room”, w którym odbywają się szkolenia dla obecnych i potencjalnych klientów, obejmujące  prezentacje konfiguracji oferowanego przez firmę sprzętu i usług SGT S.A.
SGT S.A. funkcjonuje na rynku telekomunikacyjnym od 2007 roku. Swoją działalność rozpoczęła, tworząc interaktywną telewizję cyfrową JAMBOX. Współpracuje z lokalnymi operatorami Internetu, zainteresowanymi świadczeniem usług w technologii IPTV w swoich sieciach.
Aktualnie telewizję JAMBOX oferuje ponad 250 lokalnych operatorów ISP i kablowych w Polsce, którzy posiadają infrastrukturę światłowodową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *