PolsatSport w TV

Ceremonia zamknięcia The World Games Wrocław 2017

Przed nami ostatni dzień Igrzysk Sportów Nieolimpijskich The World Games Wrocław 2017. Już o godzinie 21.00 rozpocznie się ceremonia zamknięcia imprezy. Transmisja w Polsacie Sport.

 

 

 

Widowisko kończące imprezę TWG 2017 uświetni występ międzynarodowej orkiestry Rebel Babel Ensemble pod batutą Łukasza L.U.C Rostkowskiego. Widzowie będą świadkami energetycznego, muzycznego show połączonego z elementami audiowizualnymi. Razem z największym big bandem Europy wystąpią: Ania Kłys, Natalia Lubrano, Girls on Fire, Mesajah oraz Nullo. Wykonawcy oprócz autorskich utworów, zaprezentują kompozycje Jana Feat.’a.

Kluczowym punktem uroczystości ma być wspólne odegranie z tysiącami kibiców, utworu z użyciem gwizdków sędziowskich.

Podczas ceremonii zamknięcia sportowcy, którzy brali udział w tegorocznych zawodach pożegnają kibiców. Przedstawiciele kolejnego miasta gospodarza, którym zostało Birmingham w amerykańskim stanie Alabama, odbiorą flagę igrzysk, która będzie razem z nimi do 2021 roku.

4 komentarze do “Ceremonia zamknięcia The World Games Wrocław 2017

 • Szkoda, że to już koniec imprezy. Zawody świetne – niektóre bez problemu mogłyby znaleźć się w oficjalnych igrzyskach. Polsat mógłby transmitować wszystkie takie zawody, które będą się odbywały w różnych częściach globu.

  Odpowiedz
 • Szkoda, że impreza się zakończyła. Dzięki dla polsatu za transmisje i myślę, że w najbliższym czasie zobaczymy jakieś powtórki z tych igrzysk.

  Odpowiedz
 • Nawet nie wiedziałem, że tyle można wymyśleć konkurencji. Cześć znałem i z chęcią oglądałem, a pozostałe, których nie znałem też były ciekawe – choć niektóre trochę dziwne i nigdy do głowy by mi nie przyszło, że można w coś takiego grać.
  Ogólnie impreza bardzo udana – Polsat zrobił dobrą robotę i pozwolił nam obejrzeć sporty, o których ja nie miałem pojęcia.

  Odpowiedz
 • No i okazało się, że nasza Bielszczanka została mistrzynią olimpijską w Kickboxingu – akurat tego nie widziałem. Ale transmisje były naprawdę interesujące – i konkurencje również.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *