MediaTVN Warner Bros. Discovery PolskaZapowiedzi TV

„Ciężarówką przez Stany” jesienią TVN Turbo

Życie zawodowego kierowcy osiemnastokołowego pojazdu to nie jest bajka. Dawid Anders wie o tym doskonale, ale nadal z wielką pasją przemierza tysiące kilometrów amerykańskich dróg w poszukiwaniu własnego „American dream”. Chcecie wyruszyć z nim w podróż ogromną ciężarówką?

 

 

 

W TVN Turbo przyszła pora na niesamowitą jazdę po najciekawszych zakątkach Stanów Zjednoczonych. Przemierzymy ten ogromny kontynent wzdłuż i wszerz, od Wschodniego do Zachodniego Wybrzeża.

Głównym bohaterem programu i przewodnikiem będzie Dawid Anders. To pochodzący z Polski kierowca ciężarówki. Dawid jest wyjątkowym człowiekiem, który żadnych wyzwań się nie boi. To, oprócz jego brata, jedyna osoba na świecie, która pokonała Amazonkę… na rowerze wodnym! Odwaga u truckera to bardzo przydatna cecha.

W ostatnich rankingach właśnie ta profesja uplasowała się na ósmym miejscu wśród najbardziej niebezpiecznych zawodów w USA.

W programie „Ciężarówką przez Stany” widzowie będą mogli obserwować nie tylko pracę firm spedycyjnych. Dzięki Dawidowi zobaczą USA z zupełnie innej strony: odwiedzą Nowy Jork, największą aukcję samochodów na świecie w Manheim oraz fabrykę GM. To nie wszystko! Na swojej drodze spotkają amiszów, wylądują na największym parkingu dla ciężarówek Iowa 80 i podpatrzą jak wygląda uliczny wyścig w Detroit.

PREMIERA: NIEDZIELA, 14:45, OD 3 WRZEŚNIA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *