Zapowiedzi TV

Nick Jr. stale umacnia swoją pozycję najlepszej stacji telewizyjnej dla przedszkolaków

Ciekawa ramówka zapewnia stacji niezmiennie świetne wyniki oglądalności i doskonałe dotarcie zarówno do najmłodszych widzów w wieku od 2 do 6 lat, jak i rodziców, szczególnie mam.
 
Mają pewność, że mogą zaufać bezpiecznym, edukacyjnym programom takim jak „Psi Patrol”, „Dora i przyjaciele”, „Blaze i megamaszyny”, „Umizoomi” i „Bąbelkowy świat gupików”, które promują wśród dzieci ciekawość i zachęcają do poznawania podstaw m.in. angielskiego i matematyki. W czerwcu Nick Jr. zanotował 5,58 SHR%, średni ATS wyniósł 84,28 min.
SIERPNIOWE PREMIERY:
MAKS I RUBY
Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 15:10
Maks jest małym króliczkiem, który uwielbia dzikie harce i psoty. Ruby, jako jego starsza i bardzo dobrze wychowana siostra, stara się udzielać bratu dobrych rad i pomagać w sytuacjach, które są dla niego nowe. Maks nie zawsze słucha siostry, przez co nie raz zdarzy mu się wpaść w tarapaty.
PSI PATROL
Emisja: od 28 sierpnia, poniedziałek-piątek, godz. 7:10
Psi patrol to seria dla przedszkolaków, ukazująca perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Marshalla, Chase’a, Rocky’ego, Zumy, Rubble’a i Skye, które pod przywództwem dziesięcioletniego Rydera wyruszają na ratunek potrzebującym.
WYDARZENIA SPECJALNE:
MISJA Z PSIM PATROLEM
Emisja: sobota, 26 sierpnia, godz. 9:00 – 12:25
              niedziela, 27 sierpnia, godz. 12:10 – 15:30
Maraton ulubionego przez najmłodszych widzów serialu animowanego, zakończony premierowym odcinkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *