Cyfrowy PolsatTelekomunikacja - Telefony - PromocjeWAŻNE

Cyfrowy Polsat i Plus po raz drugi partnerami Sceny Kulturalnej

Cyfrowy Polsat, operator największej polskiej platformy satelitarnej i dostawca nowoczesnych usług multimedialnych, oraz Polkomtel, operator sieci komórkowej Plus i lider technologii LTE, już po raz drugi wspierają najmocniejszy projekt kulturalny na polskim wybrzeżu, jakim jest Scena Kulturalna. W sześciu nadmorskich miastach Polski operatorzy zapewniają uczestnikom wydarzenia m.in. bezpłatną strefę Wi-Fi, strefę chilloutu oraz boiska do siatkówki.

Scena Kulturalna koncentruje się na promowaniu kultury i rozrywki, przy czym jej podstawowym założeniem jest podążanie za turystami w sezonie letnim. W tym roku profesjonalne namioty kinowo-teatralne postawione zostały w sześciu topowych nadmorskich miejscowościach: Łebie, Karwii, Jastrzębiej Górze, Władysławowie, Jastarni oraz Juracie. Codziennie, 7 dni w tygodniu, przez cały okres wakacji, od godz. 10 do 22 odbywają się różnego rodzaju wydarzenia, a ofertę wzbogacają działające 12 godzin dziennie kawiarnie oraz księgarnie wakacyjne.

W ramach udziału w projekcie, Cyfrowy Polsat i Plus zapewniają gościom Sceny Kulturalnej:

 • bezpłatną strefę Wi-Fi, dzięki której plażowicze będą mogli korzystać z Internetu LTE Plus,
 • strefę Plusa i Cyfrowego Polsatu z możliwością skorzystania z porad profesjonalnego Doradcy Klienta,
 • strefę technologiczną, w której w ramach współpracy z firmą Samsung prezentowane będą m.in. okulary Gear VR oraz telefon Galaxy S8,
 • strefę komfortu z wygodnymi leżakami,
 • boiska do gry w piłkę siatkową (w miejscowościach: Jurata, Jastarnia, Łeba i Karwia).

Wśród atrakcji przygotowanych przez tegoroczną Scenę Kulturalną znalazły się najnowsze filmy z aktualnej ramówki kinowej: „Spider-Man: Homecoming”, „Gru, Dru i Minionki”, „Volta” oraz występy na żywo m.in. Piotra Bałtroczyka, Sławomira, Agnieszki Rylik, Kabaretu Moralnego Niepokoju, Paranienormalnych, Michała Szpaka, Ryszarda Rynkowskiego, a także wiele innych wspaniałych atrakcji.

3 komentarze do “Cyfrowy Polsat i Plus po raz drugi partnerami Sceny Kulturalnej

 • Sprawdzę sobie w Karwii jak działa to lte Plusa, bo wkońcu pora zmienić operatora, a o Plusie dużo dobrego od znajomych słyszałem.

  Odpowiedz
 • Oj, tak, warto potestować net, zanim się go kupi. W przypadku Plusa polecałbym jeszcze sprawdzenie, jak w miejscu docelowym będzie z zasiegiem. Aczkolwiek sądzę, że to tylko formalność, bo zasięg to akurat mocna strona ich lte.

  Odpowiedz
 • Słyszałem, że w Juracie to też skutery wodne są :D. A co do wydarzeń spod znaku Plusa, to racja, dobry necik mają. Kto się przekona, to i z doradcy na miejscu skorzysta i kupi.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *