Zapowiedzi TV

Sierpień 2017 na kanałach Cartoon Network i Boomerang

W rozszerzeniu przedstawiamy propozycje programowe na miesiąc sierpień kanałów Cartoon Network i Boomerang.
 

 
ADVENTURE TIME ELEMENTS
PREMIERA W SOBOTĘ 5 SIERPNIA O 8:15
EMISJA W SOBOTĘ 5 SIERPNIA O 8:15
5 sierpnia na antenie Cartoon Network wyemitowana zostanie kolejna miniseria „Pory na przygodę”. Główni bohaterowie opowieści – Finn i Jake podczas swojej wyspiarskiej przygody przemierzyli ocean, spotkali wiele dziwnych stworzeń i odkryli tajemnicze miejsca, a teraz powracają do Krainy Ooo.
Chcą zobaczyć, co wydarzyło się w trakcie ich nieobecności i są ciekawi, czy podczas ich podróży, w królestwie doszło do jakichś poważnych zmian. To, co zastaną na miejscu, bardzo ich zaskoczy.
BEN 10 – OBCY TYGODNIA
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 14 SIERPNIA O 17:50
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 17:50
W sierpniu Cartoon Netwrok rozpocznie emisję maratonu poświeconego wszystkim kosmitom znanym z kreskówki „Ben 10”. Każdego tygodnia widzowie będą mogli lepiej poznać jednego z alienów, w których może zmieniać się Ben Tennyson dzięki magicznemu zegarkowi – Omnitrixowi.
Na początek zaprezentowani zostaną: władający ogniem Inferno, obdarzony niiezwykłą siłą Czteroręki oraz zbudowany z organicznych kryształów Diamentogłowy.
WUJCIO DOBRA RADA
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 28 SIERPNIA O 15:35
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 15:35
Magiczny krewny wszystkich dzieci na świecie wraz ze swoją niezawodną ekipą znów przemierzą świat, niosąc pomoc wszystkim, którzy tego potrzebują. W sierpniu w Cartoon Network premiera nowych odcinków trzeciego sezonu serialu „Wujcio Dobra Rada”.
Tym razem bohaterowie będą szukali sposobów na bezsenność i pokonanie pecha. Spróbują też uporać się z własnymi problemami – Wujcio będzie cierpiał na brak kreatywnych pomysłów, a Stefek Pizza zechce zrobić wszystko, by udowodnić, że nie jest już dzieckiem.
NEXO KNIGHTS
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 7 SIERPNIA O 16:30
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 16:30
Dzielni rycerze Nexo powracają na antenę Cartoon Network. Głównym bohaterom znów będzie zagrażał ich największy wróg – okrutny błazen Jestro. Ale to nie wszystko – wielkie niebezpieczeństwo czai się także ze strony Księgi Potworów.
O tym, jak bohaterowie poradzą sobie z nowymi wyzwaniami, widzowie przekonają się oglądając nowe odcinki serialu. Premiera czwartego sezonu „NEXO KNIGHST” w sierpniu w Cartoon Network.
LIGA SPRAWIEDLIWYCH
PREMIERA W NIEDZIELĘ 20 SIERPNIA O 20:10
EMISJA W NIEDZIELE O 20:10
Najpopularniejsi superbohaterowie komiksów DC Comics powracają w nowych odcinkach pierwszego sezonu „Ligi Sprawiedliwych”.
Batman, Superman i Wonder Woman znów będą musieli połączyć siły, aby stawić czoła niebezpieczeństwom, które zagrażają naszej planecie. Tym razem spróbują m.in. powstrzymać dinozaury, które powróciły na Ziemię z przeszłości oraz potwora, który zjada czas.

YO-KAI WATCH
PREMIERA W SOBOTĘ 5 SIERPNIA O 14:40
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 14:40
Dzielny Nate z pomocą swojego nowego zegarka cały czas stara się tropić złośliwe Yo-Kai. W nowych odcinkach drugiego sezonu niewidoczne dla ludzkiego oka stworki znów będą dokuczać ludziom na każdym kroku – kradną, wprowadzają wielkie zamieszanie, a nawet zmieniają pogodę. Główny bohater razem ze swoimi przyjaciółmi robi wszystko, by jak najszybciej schwytać je wszystkie i naprawić szkody, które wyrządziły.

PAT THE DOG
PREMIERA W SOBOTĘ 26 SIERPNIA O 18:40
EMISJA W SOBOTY I NIEDZIELE O 18:40
Pat to nowy bohater Boomeranga. Z pozoru jest zwykłym psem, nie jest duży i nie wyróżnia się szybkością, ale za to ma głowę pełną szalonych pomysłów.

Razem ze swoją uroczą właścicielką Lolą każdego dnia przeżywają niezwykłe przygody – czasem bywa niebezpiecznie i zaskakująco, ale zawsze jest bardzo zabawnie.

Zwłaszcza wtedy, gdy Pat po raz kolejny musi improwizować, by wyciągnąć Lolę z kłopotów. Premiera nowego serialu „Pat The Dog” 26 sierpnia.
INSPEKTOR GADŻET
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 14 SIERPNIA O 18:40
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 18:40
Wyposażony w szereg najdziwniejszych gadżetów inspektor powraca na antenę Boomeranga. W sierpniu stacja rozpocznie emisję drugiego sezonu przygód nieporadnego detektywa.

Bohater, mimo że co chwilę pakuje się w nowe kłopoty, ma to szczęście, że zawsze może liczyć na pomoc swojej siostrzenicy Penny i bystrego psa Łepka. Razem tworzą zgraną ekipę i tropią niebezpiecznego Doktora Klaufa, który planuje przejąć kontrolę nad światem.

WYLUZUJ, SCOOBY-DOO!
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 3 SIERPNIA O 17:15
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 17:15
Tchórzliwy psi detektyw i jego przyjaciele – Kudłaty, Fred, Velma i Daphne – zawsze są gotowi, by odkrywać nowe tajemnice.

W premierowych odcinkach drugiego sezonu serialu „Wyluzuj, Scooby-Doo” bohaterowie będą próbowali powstrzymać ducha właściciela hotelu, który powrócił, by wprowadzić swoje porządki.

Czeka ich też spotkanie ze zjawą terroryzującą miasto, a podczas wyprawy do Japonii Fred będzie chciał rozwiązać zagadkę, która ma ponad siedemset lat.
GRIZZY I LEMINGI
PREMIERA W SOBOTĘ 12 SIERPNIA O 17:20
EMISJA W SOBOTY I NIEDZIELE O 17:20

Grizzy i Lemingi toczą nieustającą walkę o przejęcie władzy nad chatką leśniczego. Złośliwe stworki dokuczają niedźwiedziowi na każdym kroku. Tym razem urządzą kolejną głośną imprezę i zużyją cały papier do drukarki, przez co Grizzy nie będzie mógł wydrukować swojego portretu.

Okaże się także, że leśniczówka to nie tylko miejsce pełne luksusów – domek skrywa też swoje tajemnice. Bohaterowie odkryją pod podłogą wejście do tajemniczej galerii, w której znajduje się skarb.

BEN 10
PREMIERA W SOBOTĘ 5 SIERPNIA O 11:00
EMISJA W SOBOTĘ 5 I NIEDZIELĘ 6 SIERPNIA

W sobotę 5 sierpnia widzowie Boomeranga będą mieli okazję poznać Bena Tennysona. Stacja wyemituje specjalny maraton z odcinkami „Ben 10”. Bohater serialu to chłopiec, który razem z dziadkiem Maxem i kuzynką Gwen podróżuje po świecie. Na swojej drodze często spotyka niebezpieczeństwa, które zagrażają światu.

Aby pokonać wrogów, Ben używa magicznego zegarka – Omnitrixa, dzięki któremu może zmieniać się w jednego z kosmitów i zyskiwać m.in. wyjątkową szybkość, zwinność albo ponadprzeciętną siłę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *