MediaZapowiedzi TV

Sierpień 2017 na kanale TNT

W sierpniu w TNT premiera czwartego sezonu „Ostatniego okrętu” – serialu opartego na powieści Williama Brinkleya.

OSTATNI OKRĘT
Premiera w poniedziałek 21 sierpnia o 21:55
Emisja w poniedziałki o 21:55

W sierpniu w TNT premiera czwartego sezonu „Ostatniego okrętu” – serialu opartego na powieści Williama Brinkleya. Załoga Nathan James – niszczyciela marynarki wojennej, która jako jedyna przeżyła atak tajemniczego wirusa, ma przed sobą kolejną misję ratowania ludzkości.
Emerytowany kapitan Tom Chandler razem z rodziną przeniósł się do małej, rybackiej wioski w Grecji. Jednak jego spokój nie potrwa długo – musi powrócić do służby po tym, jak zmutowany wirus zaczyna atakować uprawy. Nie ma czasu do stracenia, bo światu zagraża globalny głód.
W dniu premiery, w poniedziałek 21 sierpnia, TNT pokaże dwa pierwsze odcinki nowego sezonu serialu.

ROZBICI
Premiera w niedzielę 13 sierpnia o 20:05
Emisja w niedziele o 20:05

Samolot lecący do Tajlandii rozbija się na bezludnej wyspie. Katastrofa łączy przypadkowych ludzi, którzy będą teraz musieli razem walczyć o przetrwanie. Wybuchowa mieszanka charakterów i próba zmierzenia się z nową rzeczywistością powodują szereg zabawnych sytuacji.
Szybko okazuje się, że największym zagrożeniem dla rozbitków są oni sami, a w trudnych warunkach, oprócz głodu, najbardziej dokucza im brak internetu i dostępu do mediów społecznościowych. Drugi sezon serialu „Rozbici” w sierpniu na antenie TNT.

WILL
Emisja w czwartki o 21:00

Młody William Szekspir porzucił rodzinę i przybył do Londynu, by spróbować swoich sił na deskach tamtejszego teatru i skonfrontować swój talent z oceną publiczności. Szybko okazuje się, że rzeczywistość, którą zastał, jest wyjątkowo okrutna, a widzowie rozkapryszeni.
Jednak przypadkowe spotkanie młodego, zbuntowanego dramaturga z Richardem Burbage zapoczątkuje wyjątkową współpracę artystów, która zmieni losy ich obu i wpłynie na rozwój teatru na całym świecie.

ZABÓJCZY TYDZIEŃ
Emisja filmu w każdą środę o 21:00

Od 14 do 20 sierpnia TNT zaprasza na „zabójczy tydzień” z „Zabójczą bronią”. W tym czasie stacja wyemituje wszystkie cztery części kultowej komedii sensacyjnej o dwójce policjantów, którzy muszą razem pracować, choć na pierwszy rzut oka zupełnie do siebie nie pasują.
Martin Riggs i Roger Murtaugh z wydziału zabójstw w Los Angeles zajmą się sprawą zabójstwa prostytutki i będą pilnować świadka koronnego, który zeznaje w ważnym procesie. Spróbują też ustalić, kto kradnie broń z policyjnych magazynów i zmierzą się z członkami azjatyckiej mafii. W rolach głównych Mel Gibson i Dany Glover.

WIELKIE KINO
Emisja filmu w każdą środę o 21:00

02.02. – Matrix

09.08. – Oszukać przeznaczenie 3

16.08. – Zabójcza broń 3

23.08. – Godziny szczytu

30.08. – American Beauty

W sierpniu w „Wielkim kinie” TNT widzowie będą mogli zobaczyć m.in. kultowego „Matrixa”, a dla fanów komedii kryminalnych i sensacyjnych przygotowano „Godziny szczytu” i „Zabójczą broń 3”.
Ponadto, w ramach środowych seansów stacja wyemituje także „American Beauty” – historię Lestera Burnhama, który jest znudzony swoim dotychczasowym życiem. Zauroczony Angelą – koleżanką swojej córki – postanawia wszystko zmienić: zaczyna bardzo dbać o siebie i porzuca dobrą pracę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *