MediaZapowiedzi TV

Czerwcowe premiery w FX i FX Comedy

W czerwcu kanał FX oraz FX Comedy otwiera drzwi do fascynującego świata premierowych produkcji, obiecując niezapomnianą dawkę emocji, śmiechu i wrażeń. Widzowie zanurzą się w niezwykłych podróżach w czasie, wzruszających historiach oraz emocjonujących przygodach, które czekają na Ciebie już teraz!

 

Już od 15 czerwca o godzinie 15:05 widzowie będą mogli uczestniczyć w niezwykłych podróżach w czasie wraz z drugim sezonem „Zagubionego w Czasie”. Ben Song, grany przez Raymonda Lee, stanie w obliczu kluczowych momentów ludzkiej historii, próbując zmienić bieg wydarzeń na lepsze. Bohater wraz z zespołem ekspertów stawi czoła niespodziewanym wyzwaniom.

Niedziele z Nicolasem Cage’em to doskonała okazja na wieczorne seanse filmowe. Już od 2 czerwca o godzinie 20:30 rozpoczynamy podróż od „Twierdzy”, gdzie generał Hummel próbuje wymóc okup na wyspie Alcatraz. Kolejne niedziele przynoszą inne, ciekawe produkcje, w tym „Con Air – Lot Skazańców” (emisja w niedzielę 9 czerwca o godz. 20:30 w kanale FX), gdzie główny bohater musi stawić czoła niebezpieczeństwom na pokładzie samolotu oraz „60 Sekund” (emisja w niedzielę 16 czerwca o godz. 20:30 w kanale FX) o słynnym złodzieju o imieniu Randall Raines, który próbuje uratować życie swojego brata poprzez kradzież najwyższej klasy samochodów.

W niedzielne od 9 czerwca o godzinie 19:00 na kanale FX Comedy zagoszczą „Wieczory z Whoopi”, obfitujące w klasyczne produkcje z udziałem jednej z najbardziej cenionych gwiazd Hollywood. Na widzów czekają takie filmy jak „Partner” (emisja w niedzielę 9 czerwca o godz. 19:00 w FX Comedy), „Zakonnica w przebraniu” (emisja w niedzielę 16 czerwca o godz. 19:00 w FX Comedy) czy „Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu” (emisja w niedzielę 23 czerwca o godz. 19:00 w FX Comedy). Cały cykl zapewni niezapomniane chwile śmiechu i wzruszeń.

Widzowie mogą spodziewać się również premiery dwóch nowych odcinków serialu „Duchy” (premiera w poniedziałek 3 czerwca od godz. 22:00 w kanale FX Comedy), który zabierze widzów do niedawno odziedziczonej przez Samantha i Jay’a posiadłości pełnej niewyjaśnionych i nadprzyrodzonych zdarzeń.

FX

ZAGUBIONY W CZASIE / QUANTUM LEAP

Premiera nowego sezonu w soboty od 15 czerwca o godz. 15:05 w kanale FX

W drugim sezonie Quantum Leap podróżnik w czasie Ben Song (w jego roli Raymond Lee) odwiedza ludzi w kluczowych momentach ich życia, próbując zmienić historię na lepsze. W siedzibie głównej, narzeczona Bena Addison (Caitlin Bassett), lider projektu Herbert “Magic” Williams (Ernie Hudson), główny programista Ian Wright (Mason Alexander Park) i szef bezpieczeństwa Jenn Chou (Nanrisa Lee) asystują Benowi w ekscytujących misjach, próbując rozwiązać zagadkę, jak sprowadzić go do domu. W tym sezonie Ben po raz kolejny nurkuje w nieznane, nie mając pojęcia, gdzie i kiedy się pojawi.

FILMOWE CYKLE NA FX

NIEDZIELE Z NICOLASEM CAGE’EM od 2 czerwca o godz. 20:30 w kanale FX

TWIERDZA / THE ROCK

Emisja w niedzielę 2 czerwca o godz. 20:30 w kanale FX

W filmie „Twierdza” Generał Hummel zajmuje wyspę Alcatraz. Żąda wysokiego okupu, w przeciwnym razie zrzuci na San Francisco rakiety wypełnione śmiercionośnym gazem.

CON AIR – LOT SKAZAŃCÓW / CON AIR

Emisja w niedzielę 9 czerwca o godz. 20:30 w kanale FX

Samolot przewożący najniebezpieczniejszych skazańców zostaje przez nich opanowany. Zwolniony warunkowo Cameron, stara się powstrzymać kryminalistów.

60 SEKUND / GONE IN SIXTY SECONDS

Emisja w niedzielę 16 czerwca o godz. 20:30 w kanale FX

Słynny złodziej Randall “Memphis” Raines potrafi ukraść każdy samochód w zaledwie 60 sekund. Postanowił jednak zrezygnować z działalności przestępczej i rozpocząć nowe życie. Wkrótce jednak dowiaduje się, że jego młodszy brat Kip naraził się gangowi, który uprawia ten sam proceder, co Randall. Przywódca grupy, Raymond Calitri, bierze chłopaka jako zakładnika i grozi mu śmiercią. “Memphis”, by ocalić mu życie, musi w ciągu 96 godzin ukraść 50 wyznaczonych luksusowych aut.

STUNT SERIALOWY:

FRANCUSCY DETEKTYWI

Emisje w niedziele od 9 czerwca od godz. 13:50 w kanale FX

GENIALNA MORGANE / HIP – HIGH INTELLECTUAL POTENTIAL

Emisje w niedziele od 9 czerwca o godz. 13:50 w kanale FX

Morgane, lat 38, dwóch byłych, trójka dzieci, pięć kredytów, iloraz inteligencji 160, bardzo niezależna. Wydaje się, że jej kariera jako sprzątaczki dobiegła końca, gdyż szef policji docenił jej niezwykłe umiejętności i zaproponował pracę konsultantki. Jest jednak problem – Morgane nie znosi gliniarzy…

PANDA / PANDA

Emisje w niedziele od 9 czerwca o godz. 15:00 w kanale FX

Panda to wyluzowany pacyfista i weganin, który prowadzi mały bar przy plaży i stroni od technologii, starając się unikać konfliktów z zewnętrznym światem. Okazuje się jednak, że ten hipisowski styl skrywa jego przeszłość jako policjanta – i to jednego z najlepszych. Kiedy stare życie niespodziewanie go dogania, musi wrócić do służby, ale tym razem robi to na swoich zasadach.

FX Comedy

WIECZORY Z WHOOPI / STUNT WITH WHOOPI

Premiery w niedziele od 9 czerwca o godz. 19:00 w kanale FX

PARTNER / THE ASSOCIATE

Emisja w niedzielę 9 czerwca o godz. 19:00 w FX Comedy

Laurel jest doradczynią finansową. Mimo osiągania świetnych wyników nie awansuje ze względu na kolor skóry i płeć. Na znak protestu odchodzi z firmy i postanawia sama zadbać o swoje interesy. Ze względu na to, że jest kobietą, nie budzi zaufania. Laurel wymyśla więc sobie wspólnika – Roberta.

ZAKONNICA W PRZEBRANIU / SISTER ACT

Emisja w niedzielę 16 czerwca o godz. 19:00 w FX Comedy

Deloris Van Cartier jest świadkiem morderstwa. W ramach pomocy oferowanej przez policję zostaje wysłana do klasztoru.

ZAKONNICA W PRZEBRANIU 2: POWRÓT DO HABITU / SISTER ACT 2: BACK IN THE HABIT

Emisja w niedzielę 23 czerwca o godz. 19:00 w FX Comedy
Deloris, chcąc pomóc swoim przyjaciółkom wyjść z kłopotów finansowych, ponownie przywdziewa habit i zostaje nauczycielką muzyki w szkole.

PREMIEROWE ODCINKI SERIALI NA FX COMEDY

DUCHY / GHOSTS

Dwuodcinkowa premiera nowego sezonu w poniedziałek 3 czerwca od godz. 22:00 w kanale FX Comedy
Samantha i Jay postanawiają zachować się nieostrożnie i przekształcają swoją niedawno odziedziczoną wiejską posiadłość w pensjonat. Miejsce nie tylko się rozpada, ale jest również zamieszkane przez duchy poprzednich mieszkańców, które tylko Samantha może zobaczyć i usłyszeć. Ghosts to zabawna, szczera opowieść o nowo odkrytym śnie, który ujawnia, że więź i odkrywanie siebie nie są przeznaczone tylko dla żywych.

PREMIEROWE FILMY NA FX COMEDY

FONZY / FONZY

Premiera w sobotę 1 czerwca o godz. 19:20 w FX Comedy

Syn hiszpańskich emigrantów Diego (José Garcia), w młodości został dawcą spermy, by zarobić na życie. Dwadzieścia lat później niezaradny życiowo mężczyzna pracuje w rodzinnej firmie jako dostawca ryb w Paryżu. Pewnego dnia dowiaduje się, że spłodził sporą gromadkę dzieci – jest ich w sumie ponad 500. Część jego potomków wnosi do banku spermy petycję o ujawnienie danych ojca. Wraz z najlepszym przyjacielem, prawnikiem Quentinem (Lucien Jean-Baptiste), który samotnie wychowuje trójkę dzieci, Diego rozpoczyna sądową batalię o utrzymanie jego anonimowości.

RRRRRRR!!!/ RRRRRRR!!!

Premiera we wtorek 4 czerwca o godz. 22:00 w FX Comedy

W prymitywnej społeczności Czystowłosych dochodzi do pierwszego w historii ludzkości morderstwa. Członkowie plemienia starają się rozwiązać zagadkę zbrodni.

WYSYP ŻYWYCH TRUPÓW / SHAUN OF THE DEAD

Premiera w piątek 21 czerwca o godz. 22:00 w FX Comedy
To mieszanka horroru, komedii i romansu, w której można odnaleźć nawiązania do najsłynniejszych przebojów gatunku. Shaun ma 30 lat, mieszka w Londynie i życie przelatuje mu przez palce. Cały czas przesiaduje w pubie ze swym kolegą Edem, co doprowadza do szału jego dziewczynę, Liz. Dopiero problemy w pracy, rozstanie z ukochaną i wysyp krwiożerczych zombie na londyńskie ulice uświadamiają mu jak beznadziejne życie prowadził do tej pory. Ale czy w obliczu śmierci zdąży je zmienić?

foto, źródło. FX

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *