Zapowiedzi TV

Czerwcówka z CBS Action

Brak pomysłu na spędzenie długiego weekendu? Zapraszamy na czerwcówkę na CBS Action! Od 15 do 18 czerwca na kanale będzie można oglądać maratony z serialami „Grom w raju” (z Hulkiem Hoganem) i „Nieśmiertelny” (z Adrianem Paulem), oraz premiery filmów katastroficznych („Ziemia bez Księżyca”, „Burza stulecia”, „Ostatni patrol”), science fiction („Lavalantula 2”, „W otchłani Loch Ness”) i akcji („Klub tajnych agentów”).
 
GROM W RAJU – maraton z sezonem 1. 15 i 16 czerwca od 6:00 do 17:00
Służący niegdyś w marynarce wojennej Spencer i Martin “Bru” Baker pracują obecnie jako najemnicy angażowani do wykonywania trudnych misji za wysokie kwoty. W realizacji zleceń wykorzystują ultraszybką, świetnie wyposażoną łódź motorową o nazwie „Grom”, którą Spencer pierwotnie zbudował na zlecenie rządu. Dwójka przemierza otwarte wody i przeżywa rozmaite przygody.
Występują: Hulk Hogan, Felicity Waterman, Carol Alt
NIEŚMIERTELNY – maraton z sezonem 3. i 4. 17 i 18 czerwca od 6:00 do 17:00
Duncan MacLeod to członek klanu Connorów obdarzony nieśmiertelnością. Żyje we współczesnym społeczeństwie, lecz usiłuje ukrywać swą tożsamość. Dowiaduje się bowiem, że grozi mu niebezpieczeństwo ze strony innych nieśmiertelnych, którzy będą starali się zgładzić go przed czasem zgromadzenia. Nie jest to jednak jedyne zagrożenie: na Duncana poluje także tajemnicza społeczność śmiertelnych, którzy określają się jako „obserwatorzy”.
Występują: Adrian Paul, Stan Kirsch, Jim Byrnes
ZIEMIA BEZ KSIĘŻYCA 15 czerwca o 20:40
Bez żadnego ostrzeżenia w błysku białego światła nagle znika Księżyc. Po chwili następuje drugi błysk – i to ostatnia rzecz, jaka zostaje w pamięci mieszkańców Ziemi. 11 miesięcy później apokalipsa wciąż trwa – nasza planeta została wessana przez tunel czasoprzestrzenny i dosłownie wywrócona na drugą stronę. Cywilizacja upada, podczas gdy Ziemią wstrząsają kolejne, dziwaczne katastrofy.
Występują: Andrew J Katers, Alexa Mansour, Tonya Kay
KLUB TAJNYCH AGENTÓW 16 czerwca o 17:00
Dla całego świata Ray Chase jest tylko niezgrabnym, zarośniętym sprzedawcą zabawek, którego żona zmarła kilka lat temu; jego syn, Jeremy, rzadko go widuje – Chase cały czas przebywa na wyjazdach służbowych. Mało kto wie, że Ray Chase jest tajnym agentem, który podróżuje po całym świecie, by wypełniać sekretne, istotne z punktu widzenia pokoju na Ziemi misje.
Występują: Hulk Hogan, Matthew McCurley, Lesley-Anne Down
BURZA STULECIA 16 czerwca o 20:40
Ziemia jest niszczona przez tajemnicze, czerwone trąby powietrzne. Jedyną szansą na powstrzymanie burzy jest małomiasteczkowy geniusz i jego projekt, przygotowany na targi nauki. Czy jemu i jego przyjaciołom uda się przetrwać na tyle długo, by aktywować urządzenie?
Występują: David Sutcliffe, Mitch Pileggi, Erica Cerra
OSTATNI PATROL 17 czerwca o 17:00
Akcja rozgrywa się w Kalifornii – czy też raczej w tym, co z niej pozostało. Nastąpiła prawdziwa katastrofa – wskutek ogromnego trzęsienia ziemi, sięgającego 9,5 stopnia w skali Richtera, Kalifornia odłączyła się od reszty kontynentu wzdłuż uskoku San Andreas. Zaledwie 400 sekund zmieniło na zawsze oblicze Ameryki.
Występują: Dolph Lundgren, Sherri Alexander, Joe Michael Burke
LAVALANTULA 2 17 czerwca o 20:40
Niespotykana ilość lejów kresowych wybucha na terenie Florydy – to zaś doprowadza do przebudzenia nowego gniazda plujących ogniem Lavalantul, które zaczynają siać ogniste spustoszenie na całej przestrzeni słonecznego stanu.
Występują: Steve Guttenberg, Michael Winslow, Michele Weaver
W OTCHŁANI LOCH NESS 18 czerwca o 20:40
Po niemal 30 latach od spotkania z Nessie, które skończyło się katastrofą, James Murphy wierzy, że w końcu udało mu się namierzyć potwora w Jeziorze Górnym. Jego przypuszczenia zostają potwierdzone, gdy przerażeni mieszkańcy sennych okolic jeziora odkrywają obecność wodnego stwora żądnego krwi. Murphy musi odnaleźć leże istoty, nim ta znów kogoś zabije.
Występują: Brian Krause, Niall Matter, Donnelly Rhodes

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *