PolsatSport w TV

Telewizja Polsat rozpoczęła sprzedaż zezwoleń na publiczne odtwarzanie KSW 39: Colosseum

Już 27 maja kibice będą mieli niepowtarzalną okazję by obejrzeć największe wydarzenie w historii europejskiego i światowego MMA – galę KSW 39: Colosseum, która odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie. Telewizja Polsat uruchomiła już sprzedaż zezwoleń na publiczne odtwarzanie KSW 39.

W karcie walk znalazło się jedenaście doskonale zapowiadających się pojedynków z walką wieczoru na czele, w której zmierzą się dwaj niepokonani mistrzowie Mamed Khalidov i Borys Mańkowski.
Z oferty zakupu będą mogły skorzystać punkty gastronomiczne, bary, kluby, restauracje oraz hotele i pensjonaty.

Sprzedaż zezwoleń na publiczne odtwarzanie gali KSW 39: Colosseum możliwa jest poprzez wypełnienie formularza aplikacyjnego na stronie licencje.polsat.pl.

Oferta współpracy zawiera udzielenie zezwolenia na publiczne odtwarzanie KSW 39 wraz z możliwością odbioru sygnału poprzez użyczenie lub zakup dekodera/modułu CAM. Inną opcją będzie odbiór sygnału z wykorzystaniem posiadanego już dekodera pod warunkiem, że jest to urządzenie HD lub CAM z oferty Cyfrowego Polsatu.

Dla odbiorców, którzy będą mieć wątpliwości, co do sposobu wypełniania formularza, zostanie uruchomiona specjalna infolinia pod numerami telefonów: 801 005 511 (dla połączeń z telefonów stacjonarnych) lub 222 127 115 (dla połączeń z telefonów komórkowych). Możliwy będzie również kontakt drogą elektroniczną pod adresem mailowym: obslugalicencji@cyfrowypolsat.pl. (W dniach 17.05.2017-11.06.2017 w godzinach 10:00-18:00, z wyłączeniem 27.05.2017, kiedy infolinia doradcza będzie otwarta od godziny 10:00 do końca transmisji KSW 39).

KSW 39: Colosseum to jedno z największych wydarzeń na świecie w historii mieszanych sztuk walki. Ogromne audytorium PGE Stadionu Narodowego w Warszawie i gwiazdorska karta walk – gwarantują niesamowite sportowe emocje. W klatce zmierzą się najlepsi i najbardziej widowiskowi wojownicy federacji KSW m.in. Mariusz Pudzianowski i Tyberiusz Kowalczyk, Fernando Rodrigues Jr. i Marcin Różalski, Popek Monster i Robert Burneika, Michał Kita czy Tomasz Narkun i Marcin Wójcik. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek mistrzów Mameda Khalidova i Borysa Mańkowskiego. Stawką pięciu starć będą pasy mistrzowskie KSW.

2 komentarze do “Telewizja Polsat rozpoczęła sprzedaż zezwoleń na publiczne odtwarzanie KSW 39: Colosseum

  • KSW 39 to będzie największe wydarzenie MMA ostatnich lat w Polsce. Każda walka zapowiada się arcyciekawie 🙂 can’t wait!!!

    Odpowiedz
  • Co by powiedzieć o ppv w Polsacie, to mi to w sumie odpowiada. Jest gala non stop, nie ma reklam, zawsze jak nie walka, to rzeczowe analizy i rozmowy fachowców z górnej półki. Za takie coś mogę płacić dodatkowo.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *