MediaZapowiedzi TV

Czerwiec 2017 na kanałach History i H2

Telewizje History oraz H2 na czerwiec 2017 roku przygotowały szereg premier w tym m.in. nowy sezon „Piratów”, międzynarodowe śledztwo mające na celu ustalić „Kto zabił Kennedy’ego”, a także przegląd najważniejszych opowieści o „Historii uzbrojenia”.

Piraci
Seria 3. Poniedziałki od 5 czerwca o godz. 23:00 na HISTORY
Piraci, których akcja chronologicznie poprzedza słynną powieść Roberta Louisa Stevensona „Wyspa skarbów”, to dramatyczna historia osadzona w brutalnych realiach XVIII stulecia – złotego wieku morskich rozbójników. Gwarancją prawdziwie kinowego rozmachu jest osoba producenta serialu, Michaela Bay’a, reżysera takich przebojów jak „Transformers”, „Armageddon” czy „Pearl Harbor”.
Auto-reanimacja Detroit
Czwartki od 8 czerwca o godz. 22:00 na HISTORY
Wbrew rynkowym trendom ta rodzinna firma kwitnie – a to dlatego, że nie zajmuje się zwykłym odnawianiem starych gratów, klepaniem blach, lakierowaniem i wymianą kół na nowe, by szybko zarobić kilka dolarów. Mobsteel tworzy prawdziwe motoryzacyjne cacka, sprzedawane za duże pieniądze.
Kto zabił Kennedy’ego
Niedziele od 11 czerwca o godz. 22:00 na HISTORY
Bob Baer i elitarny zespół śledczych odwiedzą różne zakątki świata, by zrekonstruować szczegóły całej historii zabójstwa Kennedy’ego. Odtajnione akta rzucają nowe światło zwłaszcza w dwóch obszarach, dziś równie ważnych, jeśli wręcz nie ważniejszych niż pół wieku temu: skomplikowanych relacji USA z Rosją oraz tajemnic Kuby.

Historia uzbrojenia
Od poniedziałku do piątku od 5 czerwca na H2
To opowieść o rozwoju technologii, największych konfliktach zbrojnych XX wieku, ale także człowieku, gdyż w każdej bitwie najważniejszą bronią jest ten, który się nią posługuje.
Jak było naprawdę
Czwartki o 21:00 od 22 czerwca na H2
To seria, w której sprawdzamy, co tak naprawdę wydarzyło się w kluczowych wydarzeniach XX wieku m.in. katastrofie sterowca Hindenburg czy w czasie zrzucenia bomby atomowej na Hiroszimę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *