MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Czerwiec 2017 na kanale Discovery Channel

Prowadzą największe ciężarówki po najtrudniejszych i najbardziej bezludnych drogach na świecie: oto kierowcy przewożący towary w głębi australijskiego interioru, zasiadający za kierownicami prawdziwych drogowych olbrzymów, pokonujący wielkie odległości przez najbardziej nieprzyjazne tereny, jakie można sobie wyobrazić.

CIĘŻARÓWKĄ PO ANTYPODACH (OUTBACK TRUCKERS 5)
Od środy, 14 czerwca, godz. 21:00

Prowadzą największe ciężarówki po najtrudniejszych i najbardziej bezludnych drogach na świecie: oto kierowcy przewożący towary w głębi australijskiego interioru, zasiadający za kierownicami prawdziwych drogowych olbrzymów, pokonujący wielkie odległości przez najbardziej nieprzyjazne tereny, jakie można sobie wyobrazić.

Pożary, powodzie, dzikie zwierzęta, nieustanne zagrożenie awariami i wypadkami — nic nie może przeszkodzić w dostarczeniu towaru w całości i na czas.
W tym programie odwiedzimy zakątki Australii, które mało kto kiedykolwiek zobaczy na własne oczy, i poznamy codzienne życie przemierzających je australijskich kierowców.

NAGI INSTYNKT PRZETRWANIA (NAKED AND AFRAID 3)
Od poniedziałku 12 czerwca, godz. 21:00

Przetrwają tylko najwytrwalsi? Ta zasada nabiera nowego znaczenia za sprawą programu, w którym para nieznajomych zostaje porzucona nago w odludnym miejscu, by walczyć o przetrwanie w najbardziej niebezpiecznych rejonach świata.

Pozostawieni sami sobie, bez jedzenia, wody i ubrania, muszą przeżyć 21 dni. Sarah, instruktorka nurkowania, i były komandos Ben trafiają na niewielką tratwę ratunkową na środku oceanu. Lacey, miłośniczka wędrówek i emerytowany policjant Jason muszą współpracować, aby przeżyć w lasach deszczowych w Belize, na terenach nawiedzanych przez tropikalne burze i huragany.

Uczestnicy znani jedynie na siebie, z mocno ograniczonym dobytkiem – mogą zabrać tylko jeden, wybrany przedmiot. Walczą o przetrwanie ze świadomością, że jedyną nagrodą będzie duma i poczucie wyjątkowego osiągnięcia. Czy było warto?

PARKER NA ZŁOTYM SZLAKU (GOLD RUSH: PARKER’S TRAIL)
Od czwartku 15 czerwca, godz. 21:00

Gorączka złota w Klondike w latach 90. XIX w. pochłonęła tysiące ludzi, którzy za wszelką cenę starali się wzbogacić. Współcześni poszukiwacze tego cennego kruszcu odnoszą się do nich z ogromnym szacunkiem, określając ich jako bohaterów, pionierów, którzy zaryzykowali wszystko dla chwały i zysku, często przekraczając siebie.

Parker Schnabel, zainspirowany historią swojego dziadka Johna Schnabela, poszukiwacza złota twardego jak skała, postanawia zmierzyć się z jego legendą, która jest znana prawe już na całym świecie.

Razem z brygadzistą Rickiem i przyjaciółmi, Karlą i Jamesem, Parker stawi czoła 600-milowemu pasmu gór, jezior i rzek, gdzie będą musieli zmierzyć się z dziczą, w której żyją niedźwiedzie i wilki. Grupa zaczyna swoją wyprawę bardzo późno, ryzykując porażkę. Czy nadchodząca zima pokrzyżuje im plany?

SUPERCIĘŻKA POMOC DROGOWA (HEAVY RESCUE)
Od poniedziałku 26 czerwca, godz. 22:00

Najbardziej ruchliwa droga na świecie, amerykańska autostrada 401, nie jest miejscem dla ludzi bojaźliwych. Wyjątkowe wyzwania i ekstremalne warunki to codzienność pracujących tu firm pomocy drogowej dla ciężkich pojazdów.

W tej serii będziemy towarzyszyć pracownikom, którzy w dzień i w nocy toczą nieustanną walkę o utrzymanie płynności ruchu na tym najważniejszym szlaku transportowym w Stanach Zjednoczonych. Autostrada musi być przejezdna — o każdej porze roku i niezależnie od warunków pogodowych. Potężne burze śnieżne powodują piekło na drogach, ciężarówki wypadają z jezdni i przewracają się, dochodzi do karamboli. Pomoc drogowa dla ciężkich pojazdów ma pełne ręce roboty zwłaszcza w zimie, kiedy najłatwiej o wypadek i zablokowanie drogi.

Poznamy ciężką pracę ludzi, którzy dzień w dzień stawiają czoła nieustannie zmieniającym się warunkom w nieprzewidywalnym środowisku. Od ich starań zależy życie i praca wielu ludzi podróżujących autostradą 401.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *