MediaZapowiedzi TV

Czerwiec z filmową sensacją w AXN Black

W czerwcowe wtorki i środy AXN Black przygotował filmy pełne zwrotów akcji. Widzowie zobaczą m.in. walkę z wulkanem w Górze Dantego, próbę zbadania groźnych sił natury w katastroficznej produkcji Twister i przemianę człowieka w olbrzyma w filmie Hulk.

 

 

 

Bohaterowie grani przez Helen Hunt i Billa Paxtona ruszą w pościg za tornadem w filmie Twister. Produkcja pokazuje działania grupy łowców burz, która ma udoskonalić system ostrzegania przed tornadami. W samym środku letniego sezonu burzowego ruszają śladem tornad, chcąc przetestować nowy sprzęt badawczy. Naukowcom przewodniczą Jo (Helen Hunt) i Bill (Bill Paxton), którzy kiedyś byli małżeństwem. Ich walkę z siłami natury AXN Black pokaże we wtorek 13 czerwca o godz. 22:05.

Następnego dnia widzowie będą mogli oglądać Matta Damona, wcielającego się w postać Jasona Bourne’a w filmie Tożsamość Bourne’a. Podczas sztormu na Morzu Śródziemnym załoga włoskiego kutra wyławia z wody nieprzytomnego mężczyznę. Ranny i półżywy rozbitek niczego nie pamięta. Bohater stara się odkryć swoją tożsamość, a wszystko wskazuje na to, że był członkiem tajnego programu CIA. Emisja Tożsamości Bourne’a w środę 14 czerwca o godz. 22:05 w AXN Black.

Góra Dantego to produkcja, w której Pierce Brosnan wcielił się w charyzmatycznego wulkanologa, Harry’ego Daltona. Naukowiec przyjeżdża do niewielkiej miejscowości o nazwie Góra Dantego, gdzie ma wydać opinię na temat górującego nad miastem wulkanu. Szybko orientuje się, że ten nadal stanowi zagrożenie dla mieszkańców i w każdej chwili może wybuchnąć. Pierwsze wstrząsy wywołują panikę wśród ludności. O tym czy Harry’emu uda się uratować tysiące ludzkich żyć widzowie mogą przekonać się we wtorek 20 czerwca o godz. 22:05.
W filmie Gra w reżyserii Davida Finchera swoje aktorskie umiejętności zaprezentowali Michael Douglas i Sean Penn. Douglas wciela się w Nicholasa Van Ortona, który w dniu swoich 48. urodzin otrzymuje od brata (w tej roli Sean Penn) tajemniczy prezent. Ma możliwość wzięcia udziału w grze, która zupełnie zmienia jego życie. Od tej pory Nicholasowi przytrafiają się niepokojące wypadki, ma wrażenie, że jest obserwowany i prześladowany. Jego próby znalezienia wyjścia z tej sytuacji AXN Black pokaże w środę 21 czerwca o godz. 22:05.

Tydzień później na antenie AXN Black zagości Hulk. To film z 2003 roku, którego głównym bohaterem jest młody naukowiec, Bruce Banner. Bruce jest genetykiem i razem ze swoją dziewczyną, Betty Rose, bada komórki ludzkiego organizmu. Pewnego dnia w wyniku wypadku chłopak zostaje narażony na bardzo wysoką dawkę promieniowania gamma. Od tej pory pod wpływem stresu zamienia się w zielonego olbrzyma Hulka. Widzowie AXN Black zobaczą Hulkawe wtorek 27 czerwca o godz. 22:05.

W środę 28 czerwca na ekranie zagoszczą Robert Redford i Brad Pitt. W filmie Zawód: SzpiegRedford wzielił się w weterana CIA, oficera Nathana Muira. Muir pewnego dnia otrzymuje wiadomość, że jego podopieczny, Tom Bishop, został oskarżony o szpiegostwo i zatrzymany w zagranicznym więzieniu. Skazano go na karę śmierci, a według CIA próby odbicia agenta byłyby zbyt ryzykowne. Muir postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i rusza na pomoc przyjacielowi. O tym czy najbardziej niebezpieczna misja w jego w jego karierze się powiedzie będzie można przekonać się w środę 28 czerwca o godz. 22:05.

Ponad 3 miliony widzów włączyły w maju kanał AXN BLACK. Szczególną popularnością cieszył się wśród grupy męskiej z większych miast. Dopasowanie kanału dla tej grupy wyniosło 162 AFF.

Dane NAM: ADEX 05.2017 A14-49 vs. M16-49c50+, Reach & Frequency A 16-49

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *