Zapowiedzi TV

Nowe tytuły w paśmie Bajkowy TVR

Od początku czerwca w paśmie Bajkowy TVR pojawiły się aż 4 nowości programowe. Najmłodsi widzowie będą mogli śledzić losy chłopca o imieniu Ned i jego wielkiej traszki w serialu animowanym Traszka Neda. Na bohaterów codziennie czekają liczne przygody, które często wpędzają ich w niezłe tarapaty! Traszka ma na imię Newton i sypie dowcipami jeden za drugim.
 
Kolejna nowość to serial animowany Malusińscy, opowiadający o rodzinie Malusińskich – ludziach, którzy mieszkają w ścianach domu. Muszą się chować przed dużymi ludźmi, a zwłaszcza przed Łowcą – czarnym charakterem. Kiedy są w tarapatach, z kłopotów ratuje ich Duży Henry – chłopiec, który musi ukrywać przed rodzicami tajemnicę o istnieniu swoich małych przyjaciół.
Z kolei serial animowany Troskliwe Misie opowiada o grupie uroczych misiów, które uczą ludzi jak troszczyć się i dbać o drugiego człowieka. Każdy miś ma na brzuszku symbol, który pokazuje o co się troszczy. Troskliwe misie w zabawny sposób dzielą się swoim darem troszczenia się z każdym kogo napotkają na swej drodze.
Do pasma Bajkowy TVR dołączył też serial animowany Zwariowana Szkoła Latającego Nosorożca, który opowiada o szkole prowadzonej przez zwierzęta, której dyrektorem jest Nosorożec. Bohaterzy codziennie przeżywają niesamowite przygody, które przygotowuje dla nich czarny charakter ukrywający się w piwnicy wraz ze swoim szczurem i superkomputerem.
Jeśli chodzi o najchętniej oglądane pozycje w maju 2017, na pierwszym miejscu znalazł się program docu-reality, Celnicy, w którym strażnicy graniczni prowadzą cichą wojnę ze szmuglerami, każdego dnia zajmując nielegalne papierosy i narkotyki warte miliony dolarów.
Drugim najchętniej oglądanym programem jest dokument Tajne Akta Ufo, w którym szukamy odpowiedzi na jedno z najbardziej nurtujących pytań naszych czasów : czy UFO naprawdę istnieje? Pilnie strzeżone obiekty rządowe, ukryte przez dziesięciolecia ściśle tajne akta pozwalają zagłębić się w wyniki tysięcy obserwacji i różnych zdarzeń paranormalnych.
Ostatnią pozycję na podium zajmuje rosyjski program dokumentalny, Transsyberyjska Odyseja, którego cały sezon był kręcony przez ponad 2 tygodnie w Rosji podczas przygody, jaką jest podróż pociągiem z Moskwy do Władywostoku i to w obie strony!
(dane AGB Nielsen, maj 2017 ).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *