MediaZapowiedzi TV

Czerwiec na kanale CBS Reality

W czerwcu CBS Reality poleca uwadze premierę nowego programu kryminalnego produkcji własnej CBS Reality „New Scotland Yard Files”, w którym obecni i byli detektywi londyńskiego Scotland Yardu otworzą przed widzami swoje archiwa i opowiedzą o tym, jak doprowadzili do schwytania niektórych z najbardziej niesławnych stołecznych morderców, kierując się przy tym detektywistycznym kodeksem: niczego nie zakładać z góry, nikomu nie wierzyć i wszystko kwestionować. Gospodarzem serii jest były detektyw Scotland Yardu – Peter Bleksley, który dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu wnosi unikalny wgląd w omawiane sprawy.

 

 

 

W tym miesiącu CBS Reality zaprasza także na premierę serii „Zakładnik – piekło przetrwania”. Program przedstawia historie zwykłych ludzi, którzy spokojnie wiedli swoje życie nie spodziewając się scenariusza, który za chwilę miał się stać ich udziałem… A jednak do tego doszło i znaleźli się w dramatycznych okolicznościach – grożono im bronią, ładunkami wybuchowymi i trzymano na muszce.

NEW SCOTLAND YARD FILES

PREMIERA – sezon 1.

PRODUKCJA WŁASNA

Od 29 czerwca do 10 lipca w dni powszednie o 22:00

W nowym programie kryminalnym kanału CBS Reality obecni i byli detektywi z londyńskiego Scotland Yardu otworzą przed widzami swoje archiwa i opowiedzą o tym, jak doprowadzili do schwytania niektórych z najbardziej niesławnych stołecznych morderców, kierując się przy tym detektywistycznym kodeksem: niczego nie zakładać z góry, nikomu nie wierzyć i wszystko kwestionować.

Dzięki sugestywnym rekonstrukcjom, dostępem do archiwalnych materiałów prasowych i dogłębnym rozmowom z ekspertami, każdy z odcinków serii przeprowadza widza przez meandry śledztw prowadzonych w sprawach morderstw i pokazuje, w jaki sposób policja wpadła na ślad sprawcy, zidentyfikowała go i w końcu złapała.

Gospodarzem serii jest były detektyw Scotland Yardu – Peter Bleksley, który dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu wnosi unikalny wgląd w omawiane sprawy. W serii biorą udział [AS1] dziennikarze, którzy śledzili i relacjonowali przebieg śledztw, jak również kryminolodzy, analizujący na co dzień metody i motywy morderców oraz eksperci z różnych dziedzin kryminalistyki, dostarczający istotnych dowodów prowadzących do skazania winnych.

ZAKŁADNIK – PIEKŁO PRZETRWANIA

Sezon 1.

Od 8 do 24 czerwca w dni powszednie o 22:00

Seria przedstawia historie zwykłych ludzi, którzy spokojnie wiedli swoje życie nie spodziewając się scenariusza, który za chwilę miał się stać ich udziałem… A jednak do tego doszło i znaleźli się w dramatycznych okolicznościach – grożono im bronią, ładunkami wybuchowymi i trzymano na muszce.

Zszargane nerwy, rozhuśtane emocje, bycie na łasce szaleńców – to tylko niektóre z aspektów doświadczeń tych ludzi, którzy stali się zakładnikami i przeżyli, aby teraz o tym opowiedzieć.

W każdym z godzinnych odcinków zaprezentowane zostaną wywiady z ocalałymi, którzy w najdrobniejszych szczegółach opowiedzą o tym, jak wyglądały sekundy, minuty, godziny i dni ich niewoli. Emocjonalne historie przeplatane są wypowiedziami tych, którzy przyszli zakładnikom z pomocą – członków służb, które mają zapewnić bezpieczeństwo niewinnym podczas zatrzymania podejrzanych – od policji, poprzez strażaków, aż po S.W.A.T.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *