MediaZapowiedzi TV

Czerwiec w CBS Reality

W czerwcu zapraszamy do oglądania ciekawych i trzymających w napięciu programów kryminalnych. W nadchodzącym miesiącu na antenie CBS Reality zadebiutuje seria true crime „Zagadkowe zgony”. W programie widzowie będą świadkami rekonstrukcji najdziwniejszych, najbardziej ponurych lub możliwych do uniknięcia zgonów z całego świata. W czerwcu na kanale pojawi się także 13. sezon serii „Strzegąc granic”. Nowa odsłona programu ponownie zabierze widzów do świata pracowników nowozelandzkich służb celnych i granicznych. W odcinkach ponownie będziemy mogli zajrzeć za kulisy ich pracy, a także poznać problemy i wyzwania, z jakimi na co dzień się zmagają.

 

Od 17 czerwca kanał CBS Reality zaprasza na emisję 1. i 2. sezonu programu „Zagadkowe zgony”. W serii true crime tajemnicze i pozornie niemożliwe przypadki zgonów znajdą się pod lupą ekspertów, którzy spojrzą na nie z naukowego punktu widzenia i spróbują je wyjaśnić.

W serii poznamy między innymi historię mężczyzny zabitego przez trzy niedopałki papierosów; kobietę, która podczas gotowania śliwek nieumyślnie zdetonowała bombę
z czasów II wojny światowej, oraz mężczyznę, który wbił nóż w oponę ciężarówki swojego kolegi podczas kłótni, by po chwili zostać ugodzonym tym samym ostrzem.

Emisja serii „Zagadkowe zgony” od poniedziałku do piątku od 21:00 (po dwa odcinki), od 17 do 28 czerwca.

W nadchodzącym miesiącu na antenę z 13. sezonem powróci seria „Strzegąc granic”, która śledzi losy pracowników nowozelandzkiej służby celnej, urzędu czuwającego nad bezpieczeństwem biologicznym oraz nowozelandzkich służb imigracyjnych, wspieranych przez mądre zwierzęta i nowoczesne technologie.

Kamery przez całą dobę obserwują pracę wyspecjalizowanych funkcjonariuszy straży granicznej. Do ich zadań należy szukanie narkotyków i nielegalnych towarów oraz wyłapywanie potencjalnego ryzyka związanego ze szkodnikami i chorobami z zagranicy, które w przypadku pojawienia się w kraju, mogłyby momentalnie sparaliżować całą gospodarkę. Funkcjonariusze monitorują i kontrolują także przylatujących pasażerów, z których każdy może okazać się niepożądanym przybyszem.

Emisja programu „Strzegąc granic” w dni powszednie od 19:00 (po dwa odcinki), od 3 do 7 czerwca.

foto, źródło. CBS Reality

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *