BadaniaMediaSATinfo24.pl

Czytelnicy SATinfo24.pl o kanałach Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2

W ostatniej ankiecie na naszym portalu, zapytaliśmy naszych czytelników, czy wykupią dostęp do kanałów Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2 ? Jak przedstawiają się wyniki?

 

 

 

 

 

Czy wykupisz dostęp do kanałów Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2 ?

Tak 9%

Nie 88%

Nie mam zdania 3%

Ponad 400 godzin relacji na żywo, światowa czołówka gwiazd tenisa oraz powtórki najlepszych pojedynków Wielkiego Szlema – to wszystko na wyciągnięcie pilota mogą mieć abonenci ! Zamawiając już teraz pierwszy w historii Pakiet Tenis Premium, obejrzą jeszcze więcej sportowych emocji prosto z kortów tenisowych Wielkiego Szlema w systemie Season Pass.

28 maja rozpocznie się French Open, Roland Garros, gdzie rekordzistą pod względem zwycięstw jest Rafael Nadal. A Agnieszka Radwańska tylko raz, w 2013 roku dotarła do ćwierćfinału. Jak będzie w tym sezonie? Dowiemy się oglądając programy Tenis Premium 1 lub Tenis Premium 2.

A już w lipcu przeniesiemy się na korty Wimbledonu, gdzie aktualnymi mistrzami są Andy Murray oraz Serena Williams. Również nasze gwiazdy – Agnieszka Radwańska i Jerzy Janowicz mogą pochwalić się znakomitymi występami!

Na przełomie sierpnia i września będziemy świadkami ostatniego w tym roku turnieju wielkoszlemowego – US Open, gdzie z wielkimi nadziejami będziemy śledzić pojedynki Agnieszki Radwańskiej.

A dla tych, którym nadal będzie mało sportu – obiecujemy jeszcze więcej! W połowie stycznia 2018 roku w pakiecie Tenis Premium będzie można oglądać turniej Australian Open, w którym tryumfatorem turnieju deblowego w 2014 roku był Łukasz Kubot.

Jeden komentarz do “Czytelnicy SATinfo24.pl o kanałach Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *