PolecaneSport w TV

Kanały Tenis Premium 1 HD i Tenis Premium 2 HD już nadają

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w dniu dzisiejszym 28 maja wystartowały kanały Tenis Premium 1 HD oraz Tenis Premium 2 HD.

 

 

 

Pakiet Tenis Premium to ponad 400 godzin relacji na żywo, światowa czołówka gwiazd tenisa oraz powtórki najlepszych pojedynków Wielkiego Szlema – to wszystko na wyciągnięcie pilota mogą mieć abonenci !

Pakiet Tenis Premium obejmuje prezentację czterech turniejów:
• French Open, Roland Garros od 28 maja do 18 czerwca 2017
• Wimbledon od 3 lipca do 23 lipca 2017
• US Open od 28 sierpnia do 17 września 2017
• Australian Open od 15 stycznia do 4 lutego 2018

28 maja rozpocznie się French Open, Roland Garros, gdzie rekordzistą pod względem zwycięstw jest Rafael Nadal. A Agnieszka Radwańska tylko raz, w 2013 roku dotarła do ćwierćfinału. Jak będzie w tym sezonie? Dowiemy się oglądając programy Tenis Premium 1 lub Tenis Premium 2.

A już w lipcu przeniesiemy się na korty Wimbledonu, gdzie aktualnymi mistrzami są Andy Murray oraz Serena Williams. Również nasze gwiazdy – Agnieszka Radwańska i Jerzy Janowicz mogą pochwalić się znakomitymi występami!

Na przełomie sierpnia i września będziemy świadkami ostatniego w tym roku turnieju wielkoszlemowego – US Open, gdzie z wielkimi nadziejami będziemy śledzić pojedynki Agnieszki Radwańskiej.

A dla tych, którym nadal będzie mało sportu – obiecujemy jeszcze więcej! W połowie stycznia 2018 roku w pakiecie Tenis Premium będzie można oglądać turniej Australian Open, w którym tryumfatorem turnieju deblowego w 2014 roku był Łukasz Kubot.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *