Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Darmowe 5 GB w aplikacji “Mój T-Mobile”

Na zbliżający się długi weekend T‑Mobile przygotował dla swoich klientów kolejny bonus w ramach akcji Happy Fridays. Tym razem operator oferuje paczkę bezpłatnych 5 GB, którą użytkownicy mogą odebrać w aplikacji „Mój T‑Mobile” od 12 do 14 czerwca.

 

 

Internet mobilny, zwłaszcza w ostatnich tygodniach, stał się sprzymierzeńcem wielu codziennych czynności. Jest on pomocny przy zawodowych obowiązkach, na przykład wideokonferencjach z kolegami z pracy, ale ułatwia także małe przyjemności, jak oglądanie seriali czy wykonywanie treningów z odpowiednimi aplikacjami. DlategoT‑Mobile po raz kolejny przygotował dla swoich użytkowników darmową paczkę 5 GB, które mogą się szczególnie przydać na przedłużony, czerwcowy weekend.

Pakiet, dostępny w ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays, jest skierowany do zarówno dla klientów korzystających z abonamentu w T-Mobile, jak i dla użytkowników ofert MIX oraz na kartę. Bonusowa paczka danych będzie czekać na zainteresowanych w aplikacji „MójT‑Mobile” przez cały weekend – od piątku 12 czerwca do niedzieli 14 czerwca do końca dnia. Aktywacja jest bardzo prosta – po zleceniu uruchomienia pakietu, w ciągu 72 godzin klient otrzyma potwierdzenie przyznania bezpłatnych gigabajtów. Osoby zainteresowane bonusem mogą również odebrać darmowe gigabajty, wysyłając SMS o treści HF na bezpłatny numer 80800.

Abonenci operatora mogą korzystać z dodatkowych gigabajtów do momentu wystawienia kolejnej faktury, zaś klienci ofert na kartę oraz MIX przez tydzień.

Dodatkowe informacje o trwającej promocji oraz innych akcjach Happy Fridays można znaleźć tutaj: www.t-mobile.pl/pl/HappyFriday.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *