Prasa - Ksiązka

“Na narty” – specjalne wydanie “Tylko Zdrowia” dla fanów białego szaleństwa

Na rynku jest już magazyn “Na narty” – specjalne wydanie “Tylko Zdrowia” ukazującego się w piątki z “Gazetą Wyborczą”. To 124 strony zarówno dla fanów narciarstwa i snowboardu, jak i dla tych, którzy w góry wybierają się pierwszy raz.

 

W wydaniu ci, którzy z niejednej góry zjechali, dzielą się swoimi wrażeniami z alpejskich nartostrad, a tym, którzy jeszcze się nie zdecydowali, gdzie chcą szusować tej zimy, wybór ułatwi lista najmodniejszych kierunków narciarskich. Fizjoterapeuci udzielają porad, jak się przygotować kondycyjnie do sezonu, żeby jeździć od rana do wieczora.

Prawdziwi mistrzowie nart i snowboardu wprowadzają w tajniki jazdy poza trasami i próbują odpowiedzieć na pytanie, dlaczego dziesiątki tysięcy ludzi akceptują takie ryzyko.

W magazynie jest także mowa o gadżetach, które warto zabrać w góry, żeby szusowanie było jeszcze przyjemniejsze i bezpieczniejsze, oraz o tym, jak dobrać sprzęt narciarski. Jest też poradnik dla rodziców, którzy po raz pierwszy zabiorą w góry dzieci.

Redakcja wydania pisze również o tym, jak musiały się zmienić górskie kurorty, także w Polsce, żeby dostosować ofertę do oczekiwań nowej generacji narciarzy.

Wydanie kosztuje 11,99 zł i wspiera je autopromocja przygotowana przez Dział marketingu „Gazety Wyborczej”. Więcej: http://wyborcza.pl/AkcjeSpecjalne/7,161326,22641578,magazyn-na-narty-juz-w-sprzedazy.html.

Na rynku są również specjalne wydania „Tylko Zdrowia” poświęcone niepłodności, chorobom nowotworowym i cukrzycy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *