MediaPolsatZapowiedzi TV

„Disco Pod Gwiazdami 2017”. Już 12 i 13 sierpnia!

Najgorętszy festiwal tego lata w Telewizji Polsat, Disco Polo Music i Super Polsat! Największe hity euro disco w samym sercu Kaszub. Festiwal „Disco Pod Gwiazdami” powraca do Stężycy, która 12 i 13 sierpnia stanie się taneczną stolicą Polski.

Popularne gwiazdy polskiej i zagranicznej muzyki pop, dance oraz disco polo zaprezentują swoje najbardziej znane przeboje. Kayah, Ryszard Rynkowski, Urszula, Lanberry, De Mono, After Party, Masters, Shaun Baker & Jessica Jean, Mario Bischin, Londonbeat – to właśnie ich zobaczymy na stężyckiej scenie. Fanów zespołu Akcent z pewnością ucieszy recital Zenona Martyniuka. Koncerty poprowadzą: wybrana podczas Gali Miss Polski 2016 Miss Widzów Polsatu Laura Mancewicz, Maciej Dowbor i Michał Koterski. Transmisja w Telewizji POLSAT oraz na kanałach Disco Polo Music i Super Polsat.

Dzień 1 – 12 sierpnia

W sobotę usłyszymy polskich wykonawców. Sceną zawładną popularni artyści i zespoły z gatunku pop, disco oraz najbardziej znane grupy discopolowe. Zagości na niej Kayah, która wykona „Po co” oraz hit „Prawy do lewego”, bez którego nie może się odbyć żadna impreza. Urszula zaśpiewa przebój „Anioł wie” z platynowej płyty „Supernova” oraz ponadczasowego „Konika na biegunach”. Ryszard Rynkowski przypomni swoje lubiane, wakacyjne hity: „Dziewczyny lubią brąz”, „Jedzie pociąg z daleka” i klimatyczny utwór „Za młodzi, za starzy”. Po raz pierwszy w Stężycy wystąpi Lanberry, którą ostatnio mogliśmy oglądać w koncercie „Radiowy Przebój Roku” podczas tegorocznego Polsat SuperHit Festiwal. Piosenkarka wykona sklasyfikowany na 7. miejscu listy Airplay „Piątek”.

Specjalny recital da niekoronowany król disco polo – Zenon Martyniuk z zespołem Akcent. O ogromnej popularności formacji świadczy liczba wyświetleń teledysków na jego oficjalnym kanale w serwisie YouTube. „Przez Twe oczy zielone” zanotował ich niemal 110 milionów, a podwójnie diamentowy już singiel „Przekorny los” prawie 60 milionów. W Stężycy grupa zabierze publiczność i widzów przed telewizorami w muzyczną podróż w rytmie najbardziej znanych przebojów sprzed lat oraz tych najnowszych. Usłyszymy takie hity jak „Pszczółka Maja”, „Życie to są chwile”, czy „Gwiazda”.

W koncercie wezmą udział także Łobuzy, którzy szturmem wkroczyli na rynek disco polo. Klip do utworu „Ona czuje we mnie piniądz” pojawił się w internecie dwa lata temu i do tej pory zgromadził prawie 70 milionów odsłon, a sam singiel uzyskał status diamentowego. Zespół doczekał się również metamorfozy w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a w wokalistę Discomiła wcielił się Adam Fidusiewicz. Podczas „Disco Pod Gwiazdami” nie może zabraknąć After Party. Grupa w tym roku otrzymała Diamentową Płytę za piosenkę „Ona lubi pomarańcze” i w trakcie koncertu wykona między innymi ten przebój.

Na stężyckiej scenie wystąpi również podlaska formacja Masters. Muzycy zadebiutowali na rynku w 2008 roku hitem „Żono moja”. Warto podkreślić, że lider grupy Paweł Jasionowski miał wtedy zaledwie 17 lat. Przez prawie 10 lat działalności zespół zaskarbił sobie grono wiernych fanów, a potwierdzeniem jego popularności był udział wokalisty w show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Paweł Jasionowski udowodnił w nim, że jest muzykiem wszechstronnym. Wielbiciele programu do dziś pamiętają jego transformacje w Rammsteina czy Macy Gray. W Stężycy wystąpią również Izabela Trojanowska, Honorata Skarbek, Diley, Loka, Nowator i De Mono. Transmisja pierwszego dnia festiwalu Disco Pod Gwiazdami od godz. 20:05 na antenie Telewizji POLSAT oraz od godz. 23:15 na antenie kanału Disco Polo Music.

Dzień 2 – 13 sierpnia

W niedzielę sceną zawładną artyści zagraniczni. Widzowie mogą liczyć na dobrą zabawę w rytmie najlepszych hitów Shauna Bakera. Usłyszymy m.in. „V.I.P”, czy „Hey Hi Hello”. Prosto z Wielkiej Brytanii zawita popularny na przełomie lata 80. i 90. zespół Londonbeat, który podbił listy przebojów na Wyspach m.in. utworem „I’ve Been Thinking About You”. Pojawią się również artyści, nadal popularnego w Polsce, italo disco jak Ryan Paris ze swoim „Dolce Vita”, Mauro z „Buona sera ciao ciao”. Swoje największe hity zaprezentuje Johnson Righeira – „Vamos a la playa” oraz „No tengo dinero”.

Widownia w sercu Kaszub oraz ta przed telewizorami usłyszy również austriacki zespół Opus, który zyskał światową sławę utworem „Live is Live”. W roku 1985 był to europejski numer jeden lata, a w Stanach Zjednoczonych znalazł się on na 32 miejscu listy Billboard Hot 100. Nie zabraknie również młodych wykonawców popowych, których hity królują w dyskotekach. Na scenie wystąpi Mario Bischin z przebojami „Macarena” i „Loca”, czy szwajcarski duet Remady & Manu L. Ten ostatni zagra rytmiczne „Holidays” oraz cover utworu „Another Day in Paradise” autorstwa Phila Collinsa z 1989 roku. W niedzielny wieczór zaprezentuje się również Danzel z niezapomnianymi „Pump it up”, „Put Your Hands Up in the Air” i „You Spin Me Round”, a Stefano Terrazzino wykona m.in. „Felicita” i „Lasciate mi cantare”.

Transmisja drugiego dnia festiwalu Disco Pod Gwiazdami od godz. 20:05 na antenie Telewizji Polsat oraz od godz. 22:40 dalsza część koncertu i równie gorąca zabawa w kanale Super Polsat

Koncerty poprowadzą: wybrana podczas Gali Miss Polski 2016 Miss Widzów Polsatu Laura Mancewicz, Maciej Dowbor i Michał Koterski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *