MediaZapowiedzi TV

Sierpień na kanale AXN Black

W sierpniowe wieczory widzowie AXN Black mogą śledzić działania filmowych i serialowych przestępców. W czwartki na ekranie pojawiać się będą naciągacze z serialu Przekręt, 9 sierpnia kanał pokaże Bruce’a Willisa jako groźnego terrorystę w Szakalu, a 16 sierpnia w filmie Czerwony smok Anthony Hopkins wcieli się w rolę sprzymierzeńca i doradcy nieuchwytnego seryjnego mordercy.

 

 

Serialowy Przekręt (ang. Snatch) to inspirowana filmem Guya Ritchiego z 2000 roku historia grupy dwudziestokilkuletnich naciągaczy. Po napadzie na ciężarówkę pełną skradzionego złota zostają wplątani w szereg nieoczekiwanych zdarzeń. Od tej pory muszą radzić sobie w świecie zorganizowanej przestępczości, ustawianych walk bokserskich i międzynarodowych gangsterów. W jedną z głównych postaci, Charliego Cavendisha – pochodzącego z bogatej rodziny chaotycznego podrywacza, wciela się Rupert Grint (Ron Weasley z serii filmów o Harrym Potterze). Na ekranie partnerują mu Luke Pasqualino (Rodzina Borgiów) jako pomysłodawca napadu, Ed Westwick (Plotkara) w roli Sonny’ego Castillo, szefa lokalnej mafii oraz Dougray Scott (Mission: Impossible 2czy Uprowadzona 3), jako ojciec głównego bohatera

Przekręt będzie można oglądać w AXN Black w czwartki o godz. 21:05.

9 sierpnia widzowie zobaczą Bruce’a Willisa, wcielającego się w tytułową rolę w filmie Szakal. Grany przez niego bohater to zawodowy morderca, który został wynajęty przez rosyjską mafię, aby przygotować zamach na ważnego przedstawiciela rządu USA. Amerykanie, przy współpracy z agentką rosyjskiego wywiadu, Walentyną Kozłową (Diane Venora), szukają sposobu na unieszkodliwienie Szakala. Jedyną szansą na powodzenie misji jest skorzystanie z pomocy dawnego terrorysty IRA, Declana Mulqueena (Richard Geere).

Film Szakal widzowie AXN Black zobaczą w środę 9 sierpnia o godz. 22:05.

Anthony Hopkins pojawi się na antenie AXN Black w filmie Czerwony smok. Wcielił się w rolę dr. Hannibala Lectera, sprzymierzeńca i doradcy nieuchwytnego seryjnego mordercy, Francisa Dolarhyde’a (Ralph Fiennes). Inspiracją dla zbrodniarza jest obraz Williama Blake’a.

O tym, czy nękanemu traumami agentowi FBI, Willowi Grahamowi, uda się dopaść zabójcę widzowie przekonają się w środę 16 sierpnia o godz. 22:05. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *