BadaniaMediaSport w TV

Ponad 3 miliony widzów TVP oglądało sukces Anity Włodarczyk

Anita Włodarczyk zdobyła w poniedziałek 7 sierpnia złoty medal, a Malwina Kopron – brązowy w rzucie młotem podczas mistrzostw świata w lekkiej atletyce. Ich sukces w szczytowym momencie oglądało ponad 3 miliony widzów TVP1 i TVP Sport.

Czwarty dzień mistrzostw świata z Londynu był transmitowany w TVP1 i TVP Sport. Średnia oglądalność wyniosła w TVP1 ponad 1,8 mln widz. (udz. 15,4 proc.), a w TVP Sport 566 tys. widz. (4,9 proc. udz.). Ostatni rzut Anity Włodarczyk śledziło na tych dwóch antenach prawie 3,2 mln widzów. 7 sierpnia transmisja z Londynu była najliczniej oglądaną pozycją w TVP1 i TVP Sport.

W kolejnych dniach czekają nas nie mniejsze emocje, bo o medale będą walczyć reprezentanci Polski: Piotr Lisek i Paweł Wojciechowski w skoku o tyczce oraz Adam Kszczot na 800 m (finały we wtorek), Paweł Fajdek i Wojciech Nowiński w rzucie młotem (piątek) czy Kamila Lićwinko w skoku wzwyż (sobota). Transmisje będą dostępne w TVP1 lub TVP2, TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *