Radio

Domówka z gwiazdą, budzenie na zamówienie i najlepsze letnie przeboje w Radiu WAWA

7 lipca na antenie Radia WAWA rusza nowa zabawa antenowa „Gwiazda na wyłączność”, w której ekipa stacji zorganizuje w domach swoich słuchaczy minikoncert muzycznej gwiazdy. Ponadto w związku z wakacjami stacja wprowadziła pasmo „Morze Muzyki na wakacje”. Pojawił się także nowy konkurs w porannym programie pod hasłem „Dzika Ekipa budzi najlepiej”.

Radio WAWA kolejny raz postanowiło wyjść poza radiowy eter i spełnić marzenia swoich słuchaczy. W najnowszej akcji antenowej „Gwiazda na wyłączność” do wygrania jest wyjątkowy minikoncert, który ekipa stacji zorganizuje w prywatnych domach uczestników zabawy. Aby wziąć udział w konkursie, słuchacz musi wypełnić formularz zgłoszeniowy na www.radiowawa.pl (formularz dostępny już od 26 czerwca), wybrać ulubionego artystę, na którego koncercie najbardziej mu zależy, a następnie w kreatywny sposób uzasadnić swój wybór. Podczas kameralnej „domówki” zaśpiewają m.in. tacy artyści, jak: Czadoman, Etna, Basta, After Party.

W każdy piątek w porannym programie Radia WAWA „Dzika Ekipa” Agnieszka Chmielewska, Rafał „Wodzu” Wodziński i DeDektyw Inwektyw będą łączyli się na antenie ze zwycięzcą, oznajmiając mu, że to na jego „domówce” pojawi się muzyczna gwiazda. W wieczornej audycji Kuby Adamiaka „Słoneczne Non Stop Polo” będzie można usłyszeć relacje z odwiedzin w domu słuchaczy. Akcja potrwa do końca sierpnia.

To nie koniec wakacyjnych niespodzianek na antenie Radia WAWA.W porannym paśmie stacji pojawił się nowy konkurs „Dzika Ekipa budzi najlepiej”. Słuchacz ma za zadanie zgłosić pomysł, w jaki sposób chciałby, aby obudzili go prezenterzy „Dzikiej Ekipy”. Na zwycięzców czekają wyjątkowe budziki z wizerunkiem gospodarzy poranka.

Stacja wprowadziła także nowe pasmo „Morze Muzyki na wakacje”, które nadawane jest codziennie między godz. 9:00 a 19:00. Prowadzący: Monika Król, Piotr Jachim, Mateusz Kwiatkowski, Kuba Adamiak i Maciej Maciejewski zapraszają do spędzania czasu przy największych polskich przebojach i nowościach. W audycji dominuje energetyczna muzyka. Pojawiają się także informacje o ciekawych wydarzeniach i nadchodzących imprezach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *