Sieci kablowe

Wakacyjna ramówka TV ASTA

Przed nami okres wakacji, urlopu i odpoczynku. Tym samym z końcem czerwca zmienia się ramówka TV ASTA.
 
Na czas wakacji z ramówki TV ASTA zniknie część programów. Od 27 czerwca nie będą emitowane kuriery regionalne oraz wszystkie programy publicystyczne. Przez dwa miesiące widzowie nie obejrzą także niektórych magazynów. Z ramówki zniknie Tempo, Motowizja, Tajemnice Piły, Porcja Stylu, Na Zdrowie, Kwadrans akademicki, Muzyczny backstage, Na Sygnale, Dokument TV ASTA, Karnet Kulturalny oraz W służbie lasom.
Jednak w wakacyjnej ramówce pozostanie część popularnych magazynów, między innymi Kolejwizja, Cuda Regionu, Przegląd Rolniczy, Polonia Piła – droga na szczyt, Biegaj z nami, Blondynka w kuchni  oraz sierpniowy odcinek Magazynu Abonenta. Dni i godziny premier poszczególnych programów pozostają bez zmian.
Na widzów czeka też niespodzianka. Nowy program Wakacyjna plaża, w którym Szymon Chwaliszewski i Patrycja Jankowska rozmawiać będą co tydzień z dwójką wyjątkowych i ciekawych gości. Premiera programu we wtorek 5 lipca o godzinie 20.00.
Na antenie TV ASTA w czasie wakacji pojawi się także program publicystyczny Temat tygodnia, który poprowadzi Piotr Grześ. Premierowy odcinek w czwartek o godzinie 20.00.
Forma i długość Informacji na żywo pozostaje bez zmian, zapraszamy w każdy poniedziałek, środę i piątek o godzinie 18.00.
Nowa, jesienna ramówka TV ASTA już od 29 sierpnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *