Sieci kabloweWAŻNEZapowiedzi TV

Dzień Dziecka w TOP KIDS: okno otwarte w UPC Polska i Netia oraz nowości programowe

Przez cały czerwiec kanał TOP KIDS będzie dostępny w ramach tzw. okna otwartego u dwóch dużych operatorów kablowych w Polsce : UPC Polska (pozycje 616 Horizon, Kaon i 677 Mediabox) oraz Netia (pozycja 107).

 

 

 

Nadawca kanału przygotował też niespodziankę dla najmłodszych widzów z okazji Dnia Dziecka! 1-go czerwca w ramówce stacji pojawi się aż 5 nowości programowych!

Największymi hitami czerwcowej ramówki będą m.in. takie tytuły jak Bob Budowniczy i Strażak Sam.

Pierwszy z nich opowiada o przygodach tytułowego bohatera i jego paczki, do której należą: koparka, betoniarka, spychacz, dźwig i walec. Wszystko toczy się na placu budowy, gdzie ludzie i maszyny wzajemnie się szanują i świetnie dogadują. Bob Budowniczy zawsze stara się jak najlepiej wykonywać swoją pracę na budowie.

Premierowe odcinki codziennie o godzinie 14:00.

Z kolei uwielbiany przez dzieci Strażak Sam jest niezwykle odważny i wraz ze swoimi przyjaciółmi nie tylko gasi pożary, ale też pomaga mieszkańcom miasteczka Pontypandy w najróżniejszych problemach.

Premiery codziennie o godzinie 15:10.

Najmłodsi widzowie będą mogli śledzić również przygody pięciu nastolatków w serialu Załoga Dino. Rodger, Max, Caruso, Fiona i Buzz dzięki swojej mocy potrafią zamieniać się w dinozaury! Pani Moynihan uczy ich jak używać tych unikalnych zdolności, aby uratować planetę przed Victorem Veloci.

Premierowe odcinki Załogi Dino codziennie o godzinie 17:55.

Kolejna nowość to Czarnoksiężnik z krainy Oz. Pewnego dnia porywisty wicher porywa dom razem z Dorotką i psem Toto do tajemniczej krainy Oz. Jedyną osobą, która może pomóc znaleźć Dorotce drogę powrotną jest tajemniczy Czarnoksiężnik. W trakcie podróży Dorotka spotyka postacie jak z baśni: Tchórzliwego Lwa, Strach na Wróble i Blaszanego Drwala. Bohaterowie wspólnie wyruszają w pełną przygód podróż.

Premiery codziennie o godzinie 17:25.

W ramówce kanału Top Kids pojawi się również serial animowany  Przygody Misia Paddingtonaopowiadający o zwariowanych przygodach pewnego misia, których przypadkowo trafia do Anglii. Rodzina Brownów znajduje misia na stacji „Paddington” w Londynie, od której pochodzi nowe imię niedźwiadka. Miś Paddington szybko zaprzyjaźnia się z nową rodziną i wspólnie przeżywają wspaniałe przygody.

Premierowe odcinki codziennie o godzinie 16:30.

TOP KIDS to kanał dziecięcy z kultowymi serialami animowanymi z lat 80-tych i 90-tych, który zaciekawi nie tylko najmłodszych, ale też wzbudzi sentyment u dorosłych. TOP KIDS łączy pokolenia, dzięki czemu wspólne oglądanie bajek to wspaniała rodzinna przygoda! Kanał jest dostępny u największych operatorów kablowych w Polsce, m.in. UPC Polska, Multimedia Polska, Netia, Toya i ponad 60 innych sieciach kablowych.

Jeden komentarz do “Dzień Dziecka w TOP KIDS: okno otwarte w UPC Polska i Netia oraz nowości programowe

  • Oczywiście w VECTRZE trzeba zapomnieć o TOP KIDS HD tak jak O POLSAT SPORT NEWS HD ,TV 4 HD, TVP INFO HD które dawno już powinne być po prostu kablówka porażka !!!!!! KOMPLETNE ZERO ??????

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *