PolsatSport w TV

Eredivisie: De Graafschap – AFC Ajax w Polsacie Sport News

W środowy wieczór odbędzie się ostatnia kolejka Eredivisie. De Graafschap podejmie w niej Ajax, rewelację bieżącego sezonu w Europie oraz prawdopodobnie przyszłego mistrza Holandii. Tylko ogromna katastrofa mogłaby pozbawić podopiecznych Erika Ten Haga zwycięstwa w lidze.

 

W ostatniej kolejce Eredivisie De Graafschap stanie przed bardzo trudnym zadaniem, jakim jest starcie z rozpędzoną drużyną Ajaksu. Piłkarze z Amsterdamu byli o krok od finału Ligi Mistrzów, zdobyli krajowy puchar, a teraz są niemal pewni mistrzostwa. Warto zaznaczyć, że gospodarze pożegnają się po sezonie z najwyższą dywizja w Holandii.

Ajax ma trzy punkty przewagi nad trzecim PSV Eindhoven i znacznie lepszy bilans bramkowy. Piłkarze Joden sami otwarcie przyznają, że mistrzowska patera na pewno pojedzie do Amsterdamu.

– Nie powinniśmy jeszcze w pełni celebrować, ale mamy świetną okazję, by tak się stało. Oczywiście cieszymy się, ale na wielką imprezę trzeba jeszcze poczekać przyznał Frenkie de Jong przed swoim ostatnim meczem dla Ajaksu.

Transmisja meczu De Graafschap – AFC Ajax od godziny 19.25 w Polsacie Sport News

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *