Internet & Gry

YouTube Music i YouTube Premium już w Polsce (wideo)

Od transmisji na żywo z festiwalu Coachella, przez najpopularniejsze na świecie teledyski takie jak Me7 rings, czy Kill This Love, aż po Lay Low, pierwszy singiel zwyciężczyni Eurowizji Junior – Roksany Roxie Węgiel. Z YouTube możecie codziennie odkrywać coś nowego i mieć pewność, że trzymacie rękę na pulsie. Teraz, dzięki YouTube Music, Wasz dostęp do świata muzyki stanie się jeszcze łatwiejszy.

 

YouTube Music to zupełnie nowa muzyczna usługa streamingowa, dzięki której możecie korzystać z zasobów YouTube bez ograniczeń i to nie tylko z wideo. Teraz w jednym miejscu znajdziecie również oficjalne albumy, single, covery czy nagrania z koncertów, a doświadczenia muzyczne związane z YouTube staną się jeszcze pełniejsze i spersonalizowane lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.

 

 

6 najważniejszych funkcji, dzięki którym polubicie YouTube Music:
  1. Znajdziecie tam wszystko. Nie tylko teledyski, ale też oficjalne albumysingleremiksywystępy na żywo i covery. Jeżeli zdecydujecie się na wersję Premium, będziecie mogli dodatkowo słuchać muzyki bez przerw i bez reklam, a także pobierać utwory, aby potem wracać do nich offline. Będziecie mieli także możliwość odtwarzania muzyki w tle – przy wyłączonym ekranie i podczas korzystania z innych aplikacji.
  2. Dostarczymy Wam brzmienia dopasowane do Waszego gustu. Ekran główny będzie dynamicznie dostosowywał wyświetlane wyniki do Waszych potrzeb w oparciu o to, co wcześniej odtwarzaliście, gdzie jesteście lub co aktualnie robicie. Ćwiczycie na siłowni? A może chcecie się oderwać od rzeczywistości w drodze do pracy? Odpowiednią muzykę znajdziecie na YouTube Music. Z czasem też coraz coraz lepiej dopasowaną, bo im więcej będziecie słuchać, tym aplikacja lepiej pozna Wasz gust.
  3. Zapewnimy Wam tysiące playlist na każdą okazję. Przeglądając bogate zasoby YouTube Music zawsze dobierzecie odpowiedni zestaw utworów. Z playlistą Blogged 50 odkryjecie ogrom nowości, z Hotlista Polska lub Polski hip-hop posłuchacie brzmienia rodzimych artystów, a wybierając playlistę Indie Under Pressure skutecznie przyspieszycie swoje tętno podczas ćwiczeń. Możecie też sprawdzić czego słucha nasz zespół wybierając na przykład listę Hairbrush Karaoke albo Good Friends, Cheap Whiskey. Kontekstowe listy odtwarzania dostosowane do Waszych preferencji znajdziecie zawsze w karcie głównej. Możecie zapisywać je w Waszej Bibliotece albo wykorzystać jako inspirację do tworzenia własnych kompozycji.
  4. Inteligentne wyszukiwanie pozwoli Wam namierzyć piosenkę nawet jeśli nie pamiętacie jej tytułu ani nawet wykonawcy – wystarczy, że wyszukacie utwór po tekście. Wpiszcie „nie chcę iść pod wiatr” lub „w moich snach, na zakręcie” i… gotowe! Podobnie jak w wyszukiwarce Google – pomyłka w zapisie nie przeszkodzi YouTube Music w pokazaniu poprawnego wyniku. Co śpiewa Taylor Swift – „starbucks lovers” czy „got a long list of ex-lovers”?
  5. Najpopularniejsze wideo będą na wyciągnięcie ręki. Za pośrednictwem dedykowanego ekranu Hotlista, podpowiemy Wam czego najchętniej słuchają użytkownicy YouTube i zawsze będziecie wiedzieli co jest na czasie. Teraz to między innymi teledysk Power is Power, który promuje ostatni sezon „Gry o tron”. Możecie też posłuchać piosenek, które trafiły do naszych popularnych zestawień, na przykład 100 najpopularniejszych utworów na całym świecie, są one teraz dostępne w formie playlist.
  6. Otrzymacie dostęp do muzyki w trybie offline. Z YouTube Music Premium będziecie mogli słuchać utworów bez reklam, w tle, a także podczas podróży. Składanka offline automatycznie pobiera piosenki, które kochacie, na wypadek gdybyście o tym zapomnieli. Znajdziecie ją w karcie Biblioteka, wraz z innymi pobranymi albumami, utworami i listami odtwarzania. Parametry pobierania możecie skonfigurować w ustawieniach.
Skorzystajcie z bezpłatnej wersji wspieranej reklamami lub wybierzcie YouTube Music Premium – usługę, która daje możliwość słuchania w tle, pobierania utworów i korzystania z aplikacji bez reklam za jedyne 19,99 zł miesięcznie. Przygotowaliśmy też dla Was plan rodzinny za 29,99 zł miesięcznie. Przez pierwsze dwa tygodnie od premiery dostępna będzie także możliwość testowania usługi w wersji Premium przez trzy miesiące za darmo.
Dzień premiery YouTube Music to także premiera YouTube Premium
Od dziś możecie również uaktualnić swoją aplikację YouTube o wersję Premium i korzystać ze wszystkich udogodnień jakie zapewnia ta opcja. Udostępniamy Wam także ofertę filmów i programów z serii YouTube Originals. Znajdziecie tam m.in. seriale takie jak Cobra KaiOriginWayne czy Weird CityWypróbujcie YouTube Premium za darmo przez trzy miesiące. A po zakończeniu tego okresu za 23,99 zł miesięcznie, natomiast przy wyborze opcji dla całej rodziny – 35,99 zł miesięcznie.
Jeżeli jesteście subskrybentami Google Play Music, otrzymacie dostęp do YouTube Music Premium automatycznie, w momencie, gdy udostępnimy usługę. Cena, którą płacicie obecnie, zostanie zachowana. Dla Was nic się nie zmieni – podobnie jak za pośrednictwem Google Play Music będziecie mieli dostęp do wszystkich zakupionych utworów muzycznych, przesłanych plików i playlist.
Już dziś pobierzcie YouTube Music z Google Play lub App Store albo sprawdźcie nasz serwis na stronie music.youtube.com. Możecie też bezpłatnie zarejestrować się w YouTube Premium na youtube.com/premium.

https://youtu.be/mrm50KbvGnk 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *