Radio

Europejski Tydzień Młodzieży w Czwórce

9 maja 2017 Czwórka zaprasza na obchody Europejskiego Tygodnia Młodzieży, przebiegające pod hasłem “Twórz, działaj, włącz się”. Program tego dnia to warsztaty, debata i koncert zespołu Lilly Hates Roses, który odbędzie się w ogrodzie BUW-u. Początek relacji z tegorocznych obchodów ETM o godz. 12.00.
 
9 maja Czwórka zaprasza słuchaczy do Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, przy ulicy Dobrej 56/66 w Warszawie na obchody Europejskiego Tygodnia Młodzieży. Wydarzenie organizowane jest co dwa lata z inicjatywy Unii Europejskiej przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji, która pełni rolę Narodowej Agencji Programu Erasmus+. Projekt ma na celu zachęcenie młodzieży do angażowania się w akcje społeczne oraz organizacje pozarządowe. W tym roku europejskim hasłem przewodnim jest “Twórz, działaj, włącz się”. W programie organizatorzy zapraszają m.in. do debaty “Cyfryzacja otwiera przed nami granice wyobraźni – współczesne formy zaangażowania młodych w społeczeństwie obywatelskim”.
Czwórka zrelacjonuje dyskusję w audycji Patryka Kuniszewicza “Stacja Nauka” o godz. 12.00. Następnie w “Wiadomościach Czwórki” relacje z debaty “Twórz, działaj, włącz się”, a w “Czacie Czwórki” po godz. 16.00 podsumowanie i wnioski dotyczące unijnej strategii na rzecz młodzieży. Na zakończenie występ Lilly Hates Roses – polskiego duetu muzycznego wykonującego indie pop. Transmisja koncertu na antenie od godz. 17.00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *