Technologia - Promocje

Firma Sharp organizatorem SHARP Tech-Day w dniach 10 – 12 listopada

Korporacja Sharp zorganizuje swoją pierwszą niezależną wystawę technologiczną na dużą skalę “SHARP Tech-Day” w dniach 10-12 listopada w Tokyo Big Sight (Koto-Ku, Tokio). Wydarzenie to odbędzie się w celu upamiętnienia 111. rocznicy założenia firmy 15 września 1912 roku. W dniu dzisiejszym została uruchomiona również specjalna strona internetowa poświęcona temu wydarzeniu. Zawarte informacje dotyczące wydarzenia będą na bieżąco aktualizowane.

 

Pod hasłem “Be a Game Changer – Game-changing technologies transforming our future” firma Sharp zaprezentuje innowacyjne technologie, które będą siłą napędową jej średnio- i długoterminowego zrównoważonego wzrostu. W miejscu imprezy, we współpracy z firmami partnerskimi z branży technologicznej, zostaną utworzone cztery strefy: “Smart Living”, “Smart Industry”, “Smart Cities” i “Sustainability”, w których odwiedzający będą mogli zapoznać się z innowacyjnymi produktami i usługami. Ponadto planowane są przemówienia i sesje dyskusyjne prowadzone przez czołowe osobistości, a także możliwości networkingowe dla startupów i studentów poszukujących pracy itp.

Firma Sharp będzie kontynuować swoją misję wprowadzania wyjątkowych innowacji w różnych dziedzinach, w tym w sposobie życia i pracy ludzi. Poprzez te działania firma Sharp dąży do ugruntowania swojego wizerunku jako firmy o silnej marce, która jest blisko ludzi i społeczeństwa, jednocześnie stale dostarczając nowe wartości.

O SHARP Tech-Day

Od momentu założenia w 1912 roku, w oparciu o motto biznesowe “Szczerość i Kreatywność”, firma Sharp dostarczyła światu wiele produktów, które były w swoich kategoriach pierwszymi na świecie i w Japonii. Siłą napędową tych innowacji jest technologia. Celem Sharp jest dalsze rozwijanie innowacyjnych technologii, tworzenie przełomowych rozwiązań i realizowanie rozwoju firmy wraz z przyczynianiem się do rozwoju świata. W oparciu o tę ideę i aby stworzyć okazję do poznania potencjału technologii Sharp na przyszłość, Sharp Tech-Day odbędzie się 10, 11 i 12 listopada jako wydarzenie upamiętniające 111. rocznicę powstania firmy.

foto. Sharp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *