Radio

Rusza kampania wyborcza w Radiu Złote Przeboje

Słuchacze Radia Złote Przeboje wezmą udział w muzycznych wyborach z udziałem najlepszych artystów. Zwieńczeniem akcji “Gwiazdy rządzą w Radiu Złote Przeboje” będzie “Wielki muzyczny wieczór wyborczy”.

 

W czasie kiedy w Polsce trwa w najlepsze kampania wyborcza, a polityka stała się tematem numerem jeden i rozpala emocje, Radio Złote Przeboje ogłasza własne, muzyczne wybory. Co by się stało, gdyby zamiast polityków kandydowały muzyczne gwiazdy? Tu uprawnieni do głosowania będą wyłącznie słuchacze stacji i to oni zdecydują, kto będzie rządzić na antenie. Głosowanie ruszy 18 września, a kandydaci znajdą się na pięciu listach wyborczych.

Wyborcy, którzy uzasadnią swój głos będą mieli szansę na zdobycie 500 zł. Nagrodę otrzymają autorzy najciekawszych wpisów. Głosowanie potrwa do 13 października, a następnie nastąpi “cisza wyborcza”. W tym czasie komisja skrutacyjna zajmie się podliczaniem oddanych głosów.

Wyniki wyborów zostaną ogłoszone na antenie 15 października podczas “Wielkiego muzycznego wieczoru wyborczego w Radiu Złote Przeboje”. W tym dniu poznamy 20 piosenek 20 gwiazd, które uzyskają najwięcej głosów i dowiemy się, kto rządzi na antenie stacji.

Akcję będzie wspierała “kampania wyborcza” w mediach społecznościowych Radia Złote Przeboje.

foto. Grupa Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *