Internet & Gry - Reklama

#Fit4Summer – zadbaj o kondycję na lato z Fit Mom Anią Dziedzic

1 czerwca serwis Wformie24.pl rozpoczyna akcję #Fit4Summer, dzięki której będzie można powitać lato w dobrej kondycji fizycznej. Odpowiednie ćwiczenia opracowane przez Anię Dziedzic i dieta pomogą każdemu, kto chce osiągnąć wymarzoną figurę jeszcze przed wakacjami. Uczestnicy akcji będą mogli pochwalić się efektami swoich działań, biorąc udział w konkursie.

Na potrzeby akcji #Fit4Summer redakcja serwisu Wformie24.pl przygotowała specjalną stronę www.fit4summer.pl. Dwa razy w tygodniu publikowane będą na niej nowe 20-minutowe filmy instruktażowe z treningami (w sumie 8 zestawów ćwiczeń), przygotowane specjalne na potrzeby akcji przez Annę Dziedzic, znaną jako Fit Mom. Na stronie pojawiać się będą również wskazówki żywieniowe, opracowane przez dietetyków z firmy Sante.

1 czerwca ogłoszony zostanie także konkurs na najlepszą metamorfozę. Po miesiącu trwania programu Fit 4 Summer jury wybierze i nagrodzi dziesięć laureatek.

Partnerami #Fit4Summer są: firma Sante, woda ID’EAU, marka GO ON! Nutrition
Patroni medialni akcji to: Radio ESKA, Radio Wawa, Nowa TV, miesięczniki „Zdrowie” i „M jak Mama”, serwisy Poradnikzdrowie.pl i Mjakmama.pl oraz wydawca książki „Dieta bez Diety”. Akcja wsparta jest kampanią reklamową w serwisach internetowych, social mediach i radiu.

Ania Dziedzic – mama dwójki dzieci, wykwalifikowana instruktorka fitnessu, tenisa, nauki pływania oraz narciarstwa, a także trener personalny z ukończonym kursem dietetyki. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Wyznaje zasadę ciągłego rozwoju, dlatego nieustająco podnosi swoje kwalifikacje, by w połączeniu z doświadczeniem przekazywać je „swoim dziewczynom”, jak mówi o kobietach, które wspiera.

Marka SANTE – polska firma rodzinna założona w 1992 r. Misją firmy Sante jest dostarczanie żywności najwyższej jakości, mającej korzystny wpływ na zdrowie i samopoczucie, a także propagowanie wiedzy o prawidłowym odżywianiu i zdrowym stylu życia. Bogata i różnorodna oferta Sante obejmuje ok. 250 produktów, m.in.: płatki śniadaniowe, ciasteczka zbożowe, otręby, batony zbożowe, kasze, bakalie, pasty i pasztety warzywne, napoje roślinne.

Woda ID’EAU – nisko zmineralizowana, czysta krystalicznie woda, pochodząca z samowypływowego źródła w miejscowości Borucin z ekologicznie czystego regionu Niziny Śląskiej. Złoże znajduje się na głębokości 60 m, czyli poniżej warstw filtracyjnych, co gwarantuje najwyższą jej czystość.

GO ON! Nutrition – marka dla tych, którzy szukają sprawdzonej suplementacji na światowym poziomie. Produkty są połączeniem najwyższej jakości surowców, wysokiej skuteczności i doskonałego smaku. To marka premium w segmencie specjalistycznych odżywek dla osób aktywnych i profesjonalistów. Powstała dzięki współpracy Działu Badań i rozwoju ze sportowcami i dietetykami.

Wformie24.pl – serwis dla ceniących zdrowy i aktywny styl życia; prezentuje nowości fitness oraz materiały poradnikowe z podpowiedziami, co i jak ćwiczyć, aby uzyskać oczekiwane efekty. Artykuły są wzbogacone materiałami wideo i galeriami zdjęć  oraz poradami dietetycznymi. Jest subdomeną serwisu Poradnikzdrowie.pl – lidera wśród polskich serwisów o zdrowiu i zdrowym stylu życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *