PolsatSport w TV

Fortuna 1 Liga: PGE Stal Mielec – Radomiak Radom w Polsacie Sport

Czas na kolejne emocje związane z rozgrywkami Fortuna 1 Ligi! W 28. kolejce PGE Stal Mielec zmierzy się Radomiakiem Radom. Będzie to niewątpliwie najciekawsza konfrontacja tej kolejki. Oba zespoły znajdują się w czołówce zaplecza Ekstraklasy.

 

Po odrobinie czasu na odnowę i poprawienie mankamentów piłkarze zaczęli kolejny maraton. W czołówce tabeli robi się z kolejki na kolejkę coraz ciaśniej, ale już niemal pewne jest, że awans do PKO BP Ekstraklasy wywalczą dwie z czterech ekip: Podbeskidzie Bielsko-Biała, Warta Poznań, Stal i Radomiak. To właśnie te dwa ostatnie zespoły świetnie się prezentują po wznowieniu rozgrywek i depczą po piętach Podbeskidziu i Warcie.

W Stali już zdążył opaść kurz po bolesnej wpadce w Bełchatowie z GKS. Mielczanie prezentowali się na murawie źle, przegrali 1:2 i okupili to stratą pozycji wicelidera. Jeśli chcą wrócić na miejsce premiowane bezpośrednim awansem, muszą zdecydowanie poprawić swoją postawę na boisku. Mimo że Radomiak zajmuje pozycję niżej w tabeli, to fakt, że jest, najlepszym klubem po wznowieniu rozgrywek sprawia, że zwycięstwo w sobotnim meczu nie przyjdzie łatwo.

Goście w pięciu czerwcowych spotkaniach nie zaznali goryczy porażki ani razu. Trzykrotnie schodzili z murawy wygrani, dwukrotnie po remisie. W ubiegłej kolejce pokonali Chojniczankę Chojnice 3:1.

Najbliższy mecz może mieć naprawdę duże znaczenie. Wygrana Radomiaka może sprawić, że trzech drużyn walczących o dwa pierwsze miejsca, nagle zrobi się cztery.

Transmisja meczu PGE Stal Mielec – Radomiak Radom od godziny 17:30 w Polsacie Sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *