Sport w TV

Golf Channel Polska planuje zakończenie emisji kanału

Niniejszym informujemy, że Golf Zone Sp. z o.o., nadawca kanału telewizyjnego Golf Channel Polska, planuje zakończenie emisji kanału z dniem 30 czerwca br.

 

Golf Channel Polska to unikalny, ambitny projekt, wpisujący golf w szerszy trend związany z promocją zdrowego trybu życia. W ciągu minionych sześciu lat walnie przyczyniliśmy się do rozwoju tego wyjątkowego sportu w Polsce, pokazując największe turnieje światowego golfa, pierwsze sukcesy polskich zawodników na arenie międzynarodowej, oraz relacje z lokalnych wydarzeń sportowych.

Ambitne projekty potrzebują czasu i przewidywalnych warunków prowadzenia działalności. Na rynku mediów zachodzą obecnie głębokie przemiany, zarówno w obszarze programingu jak i dystrybucji. W ostatnich paru latach pojawiły się również istotne czynniki makroekonomiczne, zwiększające ekspozycję Spółki na ryzyko – od pandemii COVID-19 po wysoką inflację, osłabienie polskiej waluty i narastającą niepewność na rynkach finansowych. Utrzymujące się zamieszanie w światowym, profesjonalnym golfie przyczyniło się do podjęcia powyższej decyzji.

Dziękujemy za wspólny czas. Z golfowym pozdrowieniem,

Zespół Golf Channel Polska

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *